Pierwsza bezpłatna konsultacja żywieniowa

Brawo! To świetna decyzja.

Chcesz zmienić swój styl życia na lepszy, zdrowszy i bardziej wydajny. Pomogę Ci w tym w ramach naszej konsultacji żywieniowej. Zaczniemy od przeprowadzenia wywiadu. Wypełnisz kwestionariusz w którym opiszesz swoje dotychczasowe doświadczenia. Ten etap jeszcze do niczego Cię nie zobowiązuje i nie generuje żadnych kosztów.

Po zapoznaniu się z Twoim przypadkiem otrzymasz ode mnie spersonalizowaną ofertę, obejmującą dostosowany do Ciebie plan żywieniowy. Plan żywieniowy jest tak skonstruowany, aby pokrywał indywidualne zapotrzebowanie na energię, makro- i mikroskładniki oraz witaminy. Uwzględnia również podjęcie lub kontynuowanie aktywności fizycznej. Zawsze otrzymasz ode mnie rzetelne informacje w prosty i przejrzysty sposób.

Niech Twoje cele staną się naszym wspólnym wyzwaniem!

Konsultacja kontrolna

Wdrożyłeś nową dietę i masz już jakieś spostrzeżenia. Ocenimy pierwsze efekty kuracji i Twoje opinie dotyczące wprowadzanych zmian. Wprowadzimy ewentualne modyfikacje Twojego planu żywieniowego. Wspólnie ustalimy częstotliwość kolejnych wizyt kontrolnych i niezbędne badania. Jeśli chcesz, opracuję dla Ciebie kolejny jadłospis.

  • Konsultacja kontrolna z modyfikacją istniejącego jadłospisu (zmiana max. 3 posiłków) - 60 zł.
  • Konsultacja kontrolna i nowy 7-dniowy jadłospis (który możesz stosować kolejne 2 tygodnie) - 90 zł.
  • Konsultacja kontrolna i nowy 14-dniowy jadłospis (który możesz stosować kolejne 4 tygodnie) - 140 zł.
Ale to nie wszystko.
Po 2 konsultacjach kontrolnych otrzymasz ode mnie indywidualną propozycję rabatową. Korzyści z naszej współpracy zauważysz nie tylko na wadze, ale również w kieszeni.