Rafał Siech

Moja strona nie całkiem domowa :-)

Moja przygoda z gwizdkiem

[Puchar Polski: Zamek Skotniki - Victoria Grabów]

Wiosną 2000 roku ukończyłem kurs sędziego piłki nożnej, a 23 maja 2000r. po raz pierwszy wybiegłem z gwizdkiem jako arbiter. Od tego czasu minęło już 14 lat, a ja przekroczyłem już 1000 spotkań.

Jeśi chciałbyś spróbować swoich sił jako arbiter, potrzebne linki znajdziesz po lewej stronie.

Wykaz poprowadzonych spotkań

134929 sierpnia 2018r.II liga woj. C1 trampkarzgłównyMKP Boruta ZgierzCeramika Opoczno2:6
134726 sierpnia 2018r.AasystentMUKS Włókniarz II PabianiceGLKS Dłutów0:3
134826 sierpnia 2018r.sparinggłównyPowstaniec DobraVictoria Łódź2:1
134625 sierpnia 2018r.AasystentMilan Club PoloniaSport Perfect Łódź2:0
134523 sierpnia 2018r.II liga woj. C2 trampkarz - barażasystentSokół AleksandrówMULKS Łask8:0
134410 sierpnia 2018r.Puchar PolskiasystentKAS KonstantynówAMII Łódź3:1
134227 lipca 2018r.Dana Cup 2018 (B16)głównyHIF-Stein FBCleveland Futbol Club0:3
134327 lipca 2018r.Dana Cup 2018 (B17)asystentVanersborg FKMadla IL1:0
133926 lipca 2018r.Dana Cup 2018 (G16)głównyMidtbygdens ILHei IL4:2
134026 lipca 2018r.Dana Cup 2018 (B15)głównyUKS OłtarzewGOF IF2:3
134126 lipca 2018r.Dana Cup 2018 (B15)asystentBjarg ILLorenskog IF0:1
133625 lipca 2018r.Dana Cup 2018 (B14)głównyOttestad ILFollese FK0:0
133725 lipca 2018r.Dana Cup 2018 (B14)głównyTeie IF 2Fitjar IL2:2
133825 lipca 2018r.Dana Cup 2018 (B15)głównyHamKam FBInnstranda IL3:1
133224 lipca 2018r.Dana Cup 2018 (B15)głównyMidtbygdens ILLorenskog IF0:2
133324 lipca 2018r.Dana Cup 2018 (G14)głównyMidtbygdens ILLillehammer FB 11:6
133424 lipca 2018r.Dana Cup 2018 (G14)głównyEintracht Luneburg SVGjovik-Lyn FK0:7
133524 lipca 2018r.Dana Cup 2018 (G15)głównyBorre IFBagterp IF1:0
133117 czerwca 2018r.AasystentUKS Bzura OzorkówOstrovia Ostrowy2:1
133016 czerwca 2018r.AasystentMKP Boruta II ZgierzSport Perfect Łódź0:1
132913 czerwca 2018r.II liga woj. C2 trampkarzgłównyMKP Boruta ZgierzMUKS Pelikan Łowicz2:2
132710 czerwca 2018r.B2 junior młodszygłównyKKS KoluszkiWłókniarz Konstantynów2:3
132810 czerwca 2018r.AasystentLKS Malina PiątekLKS Magnat Sierpów1:3
132605 czerwca 2018r.II liga woj. C1 trampkarzgłównyGLKS AndrespoliaStal Niewiadów4:2
132530 maja 2018r.AasystentLKS WitoniankaKS II Kutno1:3
132429 maja 2018r.B2 junior młodszygłównyLZS JustynówWłókniarz Konstantynów9:1
132227 maja 2018r.I liga woj. C1 trampkarzgłównyŁKS ŁódźAKS SMS Łódź0:0
132327 maja 2018r.I liga woj. C2 trampkarzgłównyŁKS ŁódźUKS Piotrcovia4:1
132126 maja 2018r.AasystentVictoria RąbieńMagnat Sierpów9:0
132020 maja 2018r.AasystentMKP Boruta II ZgierzBłękitni Dmosin0:1
131919 maja 2018r.liga okręgowaasystentMKS Górnik 1956 ŁęczycaSokół II Aleksandrów3:1
131816 maja 2018r.II liga woj. C2 trampkarzgłównyMKP Boruta ZgierzMGKS Drzewica3:2
131713 maja 2018r.I liga woj. B1 junior młodszyasystentMKP Boruta ZgierzGKS Bełchatów SA1:0
131612 maja 2018r.AasystentLKS WitoniankaKotan Ozorków0:2
131509 maja 2018r.AasystentMKS TuszynAMII Łódź3:0
131306 maja 2018r.B1 Junior MłodszygłównyPTC PabianiceOstrovia Ostrowy2:2
131406 maja 2018r.III liga kobietgłównyPTC PabianiceBłękitni Dmosin3:0
131205 maja 2018r.AasystentLZS JustynówKKS Koluszki0:1
131103 maja 2018r.AasystentKobra Leźnica WielkaVictoria Grabów1:3
131002 maja 2018r.I liga woj. C1 trampkarzgłównyRTS Widzew ŁódźAKS SMS Łódź1:7
130929 kwietnia 2018r.AasystentBłękitni DmosinLZS Justynów2:1
130828 kwietnia 2018r.AasystentStart BrzezinySport Perfect Łódź3:0
130726 kwietnia 2018r.I liga woj. C2 trampkarzgłównyZjednoczeni StrykówMGUKS Pogoń Zduńska Wola1:2
130522 kwietnia 2018r.I liga woj. C1 trampkarzgłównyŁKS ŁódźGKS Ksawerów3:2
130622 kwietnia 2018r.II liga woj. B1 junior młodszyasystentSokół AleksandrówAP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki2:0
130421 kwietnia 2018r.AasystentLKS Magnat SierpówLKS Witonianka Witonia0:1
130318 kwietnia 2018r.AasystentKotan OzorkówLKS Malina Piątek8:0
130217 kwietnia 2018r.II liga woj. C2 trampkarzgłównyMKP Boruta ZgierzWKS Wieluń1:1
130115 kwietnia 2018r.AasystentBłękitni DmosinSport Perfect Łódź3:2
130014 kwietnia 2018r.AasystentKolejarz ŁódźGKS Ksawerów0:3
129908 kwietnia 2018r.AasystentLZS JustynówCzarni Smardzew3:0
129707 kwietnia 2018r.II liga woj. C2 trampkarzgłównyMKP Boruta ZgierzKasztelan Żarnów3:0
129807 kwietnia 2018r.AasystentLKS Jutrzenka BychlewAMII Łódź4:5
129628 marca 2018r.II liga woj. C1 trampkarzgłównyCHKS ŁódźSkalnik Sulejów1:1
129525 marca 2018r.AasystentLKS Malina PiątekUKS Bzura Ozorków0:1
129424 marca 2018r.AasystentHuragan SwędówLKS Różyca1:4
129326 listopada 2017r.AasystentDąbrowianka DąbrowiceUKS Bzura Ozorków2:9
129225 listopada 2017r.AasystentMKP Boruta II ZgierzKKS Koluszki3:0
129112 listopada 2017r.AasystentLKS Zamek SkotnikiKKS Koluszki0:15
129011 listopada 2017r.AasystentLKS Magnat SierpówLKS Malina Piątek4:2
128904 listopada 2017r.AasystentWłókniarz ZgierzPogoń Rogów1:5
128829 października 2017r.AasystentLKS Zamek SkotnikiLKS Gałkówek0:1
128628 października 2017r.AasystentBłękitni DmosinCzarni Smardzew3:0
128728 października 2017r.AasystentPogoń RogówStart Brzeziny2:4
128421 października 2017r.D2 MłodzikgłównyMKP Boruta ZgierzStal Głowno0:0
128521 października 2017r.AasystentWłókniarz ZgierzLZS Justynów2:0
128215 października 2017r.III liga kobietgłównyPTC PabianiceKAJA Opoczno0:3
128315 października 2017r.AasystentMUKS Włókniarz II PabianiceOrzeł Piątkowisko1:3
128014 października 2017r.B2 JuniorgłównyStart BrzezinyRóża Kutno3:3
128114 października 2017r.C2 trampkarzgłównyStart BrzezinySokół Aleksandrów0:3
127808 października 2017r.AasystentLKS Zamek SkotnikiMKP Boruta II Zgierz1:4
127908 października 2017r.AasystentCzarni SmardzewHuragan Swędów4:1
127507 października 2017r.D2 MłodzikgłównyWięcej niż sportRTS Widzew Łódź0:4
127607 października 2017r.II liga wojewódzka C1 trampkarzgłównyCHKS ŁódźWidok Skierniewice1:8
127707 października 2017r.AasystentMKS TuszynMUKS Włókniarz II Pabianice1:3
127401 października 2017r.AasystentKobra Leźnica Wlk.LKS Witonianka Witonia0:2
127230 września 2017r.C2 trampkarzgłównyWłókniarz KonstantynówSokół Aleksandrów0:12
127330 września 2017r.AasystentLKS Magnat SierpówVictoria Grabów8:0
127124 września 2017r.AasystentLKS Zamek SkotnikiLKS Różyca0:9
126923 września 2017r.I liga wojewódzka C2 trampkarzgłównyMKP Boruta ZgierzŁKS Łódź0:4
127023 września 2017r.AasystentLKS Witonianka WitoniaLKS Magnat Sierpów0:4
126820 września 2017r.AasystentStart BrzezinyWłókniarz Zgierz5:1
126706 września 2017r.Puchar Polski kobietasystentKotan Girls OzorkówUKS SMS II Łódź0:9
126402 września 2017r.D1 MłodzikgłównyTermy UniejówChampion Łódź3:0
126502 września 2017r.E1 OrlikgłównyTermy UniejówMKS Górnik Łęczyca3:5
126602 września 2017r.B1 junior młodszygłównyTermy UniejówPTC Pabianice0:2
126228 lipca 2017r.Dana Cup 2017 (B15)asystentRhein-Hunsrück e.V. JFVGanddal IL2:1
126328 lipca 2017r.Dana Cup 2017 (G15)asystentAstor FKBuchholzer FC1:0
125827 lipca 2017r.Dana Cup 2017 (B13)głównyPansdorf TSVSandnes Ulf0:1
125927 lipca 2017r.Dana Cup 2017 (B14)głównyHSV FBVictoria Września6:0
126027 lipca 2017r.Dana Cup 2017 (B16)asystentHinna IL FBEidanger IL1:2
126127 lipca 2017r.Dana Cup 2017 (G17)asystentEgersunds IKTrott IL5:1
125526 lipca 2017r.Dana Cup 2017 (G16)głównySundby BKFlosta IL1:0
125626 lipca 2017r.Dana Cup 2017 (B13)głównyRoa ILOdds BK0:6
125726 lipca 2017r.Dana Cup 2017 (B14)głównyHisoy ILVictoria Września0:0
125225 lipca 2017r.Dana Cup 2017 (B14)głównyHinna IL FBLangfjorden FK11:0
125325 lipca 2017r.Dana Cup 2017 (G14)głównyBaerum SKTeam Horne-Hirtshals1:0
125425 lipca 2017r.Dana Cup 2017 (B13)głównySternschanze SCSkibsby-Hojene IF3:0
125118 czerwca 2017r.BgłównyVictoria StokiGKP Husaria Gealan Rzgów2:1
125011 czerwca 2017r.AasystentLKS Świnice WarckieMKS Mianów4:2
124910 czerwca 2017r.liga okręgowaasystentMKP Boruta ZgierzPTC Pabianice3:0
124807 czerwca 2017r.I liga woj. A1 juniorasystentMKP Boruta ZgierzPelikan Łowicz2:2
124704 czerwca 2017r.AasystentHuragan SwędówKolejarz Łódź2:3
124631 maja 2017r.I liga woj. A1 juniorasystentMKP Boruta ZgierzWłókniarz Konstantynów Łódzki2:1
124528 maja 2017r.BgłównyMUKS Włókniarz Hacom PabianicePowstaniec Dobra3:0
124327 maja 2017r.I liga woj. B1 junior mł.asystentSport Perfect ŁódźMUKS Pelikan Łowicz3:0
124427 maja 2017r.AasystentLKS RóżycaIskra Dobroń0:3
124226 maja 2017r.BgłównyKAS Konstantynów ŁódzkiGKP Husaria Gealan Rzgów1:1
124124 maja 2017r.liga okręgowaasystentZawisza II RzgówMKS Górnik 1956 Łęczyca2:5
123921 maja 2017r.AasystentRTS Widzew II ŁódźLKS Różyca7:1
124021 maja 2017r.BgłównyHetman ŁódźMUKS Włókniarz Hacom Pabianice1:5
123820 maja 2017r.liga okręgowaasystentStal GłownoSokół II Aleksandrów Łódzki5:1
123614 maja 2017r.liga okręgowaasystentUKS SMS ŁódźOrzeł Parzęczew5:0
123714 maja 2017r.BgłównyKKS II KoluszkiVictoria Stoki0:5
123413 maja 2017r.I liga woj. B1 junior mł.asystentŁKS ŁódźMGUKS Pogoń Zduńska Wola2:3
123513 maja 2017r.II liga woj. A1 juniorasystentUKS SMS II ŁódźOmega Kleszczów2:0
123303 maja 2017r.AasystentLKS Magnat SierpówMKS Mianów4:2
123230 kwietnia 2017r.AasystentLZS JustynówLKS Dąbrówka6:0
123029 kwietnia 2017r.I liga woj. A1 juniorasystentRTS WidzewMKP Boruta Zgierz4:1
123129 kwietnia 2017r.AasystentMKS TuszynLKS Jutrzenka Bychlew2:0
122823 kwietnia 2017r.AasystentLKS DąbrówkaSport Perfect Łódź3:10
122923 kwietnia 2017r.BgłównyVictoria StokiPogoń Rogów0:6
122622 kwietnia 2017r.I liga woj. C2 trampkarzgłównyGKS KsawerówGKS Bełchatów SA1:2
122722 kwietnia 2017r.AasystentKolejarz ŁódźMKP Boruta II Zgierz3:3
122515 kwietnia 2017r.AasystentSport Perfect ŁódźHuragan Swędów1:1
122414 kwietnia 2017r.BgłównyOrzeł KazimierzLKS Różyca7:3
122213 kwietnia 2017r.BgłównyNer ŁódzkiLKS Gałkówek2:2
122313 kwietnia 2017r.II liga woj. B1 junior mł.asystentWNS Szkoła GortataSokół Aleksandrów Łódzki3:0
122109 kwietnia 2017r.I liga woj. A1 juniorasystentRTS Widzew ŁódźAKS SMS Łódź4:0
121908 kwietnia 2017r.II liga woj. B1 junior mł.asystentSokół Aleksandrów ŁódzkiLKS Lubochnia8:1
122008 kwietnia 2017r.AasystentKolejarz ŁódźOrzeł II Parzęczew3:1
121702 kwietnia 2017r.BasystentLKS Sokół PopówLKS Błękitni Ciosny6:0
121802 kwietnia 2017r.BgłównyHetman ŁódźGKP Husaria Gealan Rzgów0:6
121501 kwietnia 2017r.II liga woj. A1 juniorasystentMetalowiec ŁódźOmega Kleszczów0:7
121601 kwietnia 2017r.AasystentIskra DobrońAKS SMS Łódź5:1
121426 marca 2017r.AasystentLKS II RosanówSparta Łódź0:3
121325 marca 2017r.BasystentLKS GałkówekVictoria Stoki0:2
121218 marca 2017r.AasystentWłókniarz ZgierzMagnat Sierpów4:1
121112 marca 2017r.towarzyskigłównyVictoria StokiDHL Łódź5:2
121004 marca 2017r.towarzyskiasystentUKS SMS ŁódźZawisza Rzgów2:1
120919 listopada 2016r.liga okręgowaasystentMKP Boruta ZgierzZawisza II Rzgów3:2
120806 listopada 2016r.AasystentCzarni SmardzewStart Łódź2:3
120705 listopada 2016r.BasystentKS ŻychlinSand-Bus II Kutno0:3
120630 października 2016r.BgłównyKAS Konstantynów ŁódzkiVictoria Stoki0:2
120529 października 2016r.II liga woj. C2 trampkarzgłównyAKS SMS ŁódźMULKS Łask10:0
120315 października 2016r.AasystentKolejarz ŁódźKotan Ozorków3:0
120415 października 2016r.I liga woj. A1 juniorasystentWłókniarz Konstantynów ŁódzkiRTS Widzew Łódź0:2
120202 października 2016r.BgłównyMUKS Włókniarz PabianiceVictoria Stoki3:1
120001 października 2016r.I liga woj. B1 junior mł.głównyAKS SMS ŁódźUKS SMS Łódź0:4
120101 października 2016r.klasa okręgowa (Piotrków Tryb.)asystentGrabka GrabicaAstoria Szczerców0:1
119824 września 2016r.II liga woj. A1 juniorasystentMetalowiec ŁódźGKS Bedlno0:2
119924 września 2016r.AasystentGKS KsawerówCzarni Smardzew0:0
119718 września 2016r.AasystentKolejarz ŁódźVictoria Rąbień1:1
119517 września 2016r.I liga woj. A1 juniorasystentWłókniarz KonstantynówMGUKS Pogoń Zduńska Wola2:0
119617 września 2016r.liga okręgowaasystentGKS BedlnoWłókniarz Konstantynów3:1
119311 września 2016r.AasystentStart ŁódźAKS SMS Łódź4:7
119411 września 2016r.BgłównyKS ŻychlinKS OSP Iskra Głowno2:1
119210 września 2016r.AasystentGLKS SarnówLKS Witonianka Witonia6:2
118904 września 2016r.BgłównyVictoria StokiHetman Łódź2:1
119004 września 2016r.liga okręgowaasystentLKS Polonia AndrzejówGKS Bedlno3:0
119104 września 2016r.AasystentZjednoczeni II StrykówLZS Justynów1:0
118703 września 2016r.AasystentLKS Witonianka WitoniaSazan Pęczniew2:2
118803 września 2016r.C2 TrampkarzgłównyMKP Boruta ZgierzMilan Scuola Calcio Łódź2:3
118631 sierpnia 2016r.liga okręgowaasystentMKP Boruta ZgierzStal Głowno3:0
118428 sierpnia 2016r.BgłównyStruga DobieszkówGKP Husaria Gealan Rzgów0:1
118528 sierpnia 2016r.BasystentMUKS Włókniarz II PabianiceKKS II Koluszki2:1
118227 sierpnia 2016r.I liga woj. B1 junior mł.asystentSport Perfect ŁódźGKS Bełchatów S.A.2:1
118327 sierpnia 2016r.AasystentMKS TuszynGKS Ksawerów2:4
118114 sierpnia 2016r.Puchar PolskiasystentZawisza II RzgówStart Brzeziny3:0
118013 sierpnia 2016r.towarzyskiasystentLKS Malina PiątekKolejarz Łódź5:3
117912 sierpnia 2016r.towarzyskiasystentMKS Górnik 1956 ŁęczycaLKS Świnice Warckie7:1
117806 sierpnia 2016r.towarzyskigłównyCzarni SmardzewVictoria Stoki4:3
117603 sierpnia 2016r.Brondby Cup 2016 (E13)asystentFC Helsingor (DEN)AB (DEN)0:3
117703 sierpnia 2016r.Brondby Cup 2016 [SF](E14F)głównySlagelse B&I (DEN)FC Fredericia (DEN)5:6
117502 sierpnia 2016r.Brondby Cup 2016 (E13)asystentFC Fredericia (DEN)FC Helsingor (DEN)1:4
117301 sierpnia 2016r.Brondby Cup 2016 (E14)głównyLyngby Boldklub (DEN)FC Fredericia (DEN)11:2
117401 sierpnia 2016r.Brondby Cup 2016 (E15)asystentAB (DEN)FC Helsingor (DEN)1:0
116831 lipca 2016r.Brondby Cup 2016 (B10)głównyHolbak B&I (DEN)Brondbyernes IF 12:0
116931 lipca 2016r.Brondby Cup 2016 (B09)głównyKastrup BK (DEN)Brondbyernes IF 3 (DEN)1:0
117031 lipca 2016r.Brondby Cup 2016 (B09)głównyB93 2 (DEN)Allested U&I 2 (DEN)3:1
117131 lipca 2016r.Brondby Cup 2016 (E13)głównyFC Nordsjalland (DEN)FC Helsingor (DEN)2:0
117231 lipca 2016r.Brondby Cup 2016 (B12)głównyAB Tarnby (DEN)Varebro IF (DEN)3:0
116630 lipca 2016r.Brondby Cup 2016 (B11)głównyKB (DEN)Dragor Boldklub (DEN)6:12
116730 lipca 2016r.Brondby Cup 2016 (B19)asystentBrondbyernes IF (DEN)Fremad Valby (DEN)0:2
116529 lipca 2016r.Dana Cup 2016 (B14)głównyFyllingsdalen SKGneist IL5:3
116128 lipca 2016r.Dana Cup 2016 (G15)głównyStathelle og Omegn IL Rising Star FA2:1
116228 lipca 2016r.Dana Cup 2016 (B14)głównySkarp IFGneist IL1:2
116328 lipca 2016r.Dana Cup 2016 (B16)asystentOdds BKNationalkameratene SK7:6
116428 lipca 2016r.Dana Cup 2016 (B19)asystentVolda TI FBClub Paris Mexico1:0
115727 lipca 2016r.Dana Cup 2016 (G14)głównyPitea IF 1Voss FBK0:0
115827 lipca 2016r.Dana Cup 2016 (B13)głównyTorvastad ILBoler IF 12:1
115927 lipca 2016r.Dana Cup 2016 (B14)głównyTrott ILHamKam FB 22:0
116027 lipca 2016r.Dana Cup 2016 (B14)głównyBjergby-Mygdal IFUlefoss SF0:1
115426 lipca 2016r.Dana Cup 2016 (G15)głównyLillesand ILSoreide IL1:2
115526 lipca 2016r.Dana Cup 2016 (B14)głównyFlint IL 1Hinna IL FB 20:1
115626 lipca 2016r.Dana Cup 2016 (B14)głównyKongsvinger IL FBAustevoll-Selbjorn IL 12:1
115319 czerwca 2016r.liga okręgowaasystentMKS TuszynGLKS Dłutów2:1
115210 czerwca 2016r.AasystentTMRF Widzew ŁódźBurza Pawlikowice9:1
115108 czerwca 2016r.II liga woj. B1 junior mł.asystentWłókniarz Konstantynów ŁódzkiLuciążanka Przygłów13:2
115005 czerwca 2016r.BasystentLKS Jutrzenka BychlewOrzeł Kazimierz5:1
114804 czerwca 2016r.II liga woj. A1 juniorasystentKS KutnoKKS Koluszki3:0
114904 czerwca 2016r.liga okręgowaasystentOrzeł ParzęczewStart Łódź10:1
114703 czerwca 2016r.AasystentLKS GałkówekLKS Polonia Andrzejów1:3
114622 maja 2016r.AasystentZjednoczeni II StrykówKobra Leźnica Wielka1:0
114421 maja 2016r.II liga woj. C2 trampkarzgłównyStart ŁódźŁódzki Klub Sportowy0:9
114521 maja 2016r.BgłównyKS ŻychlinOlimpia Oporów5:1
114315 maja 2016r.AasystentHuragan SwędówBłękitni Dmosin0:0
114214 maja 2016r.liga okręgowaasystentMKS TuszynPTC Pabianice2:0
114111 maja 2016r.II liga. woj. B1 junior mł.asystentUKS SMS II ŁódźPogoń Zduńska Wola2:4
114008 maja 2016r.AasystentBłękitni DmosinOrlik Sobień2:1
113807 maja 2016r.A1 juniorasystentTermy UniejówAKS II SMS Łódź0:5
113907 maja 2016r.liga okręgowaasystentTermy UniejówMKS Górnik 1956 Łęczyca2:3
113704 maja 2016r.liga okręgowa asystentGLKS DłutówStart Łódź0:0
113601 maja 2016r.AasystentCzarni SmardzewIskra Dobroń2:5
113530 kwietnia 2016r.BgłównyVictoria StokiPowstaniec Dobra3:0
113428 kwietnia 2016r.II liga. woj. B1 junior mł.asystentOrzeł ŁódźCHKS Łódź1:7
113324 kwietnia 2016r.BgłównyKS ŻychlinWitonianka II Witonia9:2
113223 kwietnia 2016r.liga okręgowaasystentMUKS Włókniarz PabianiceSokół II Aleksandrów2:1
113117 kwietnia 2016r.AasystentHuragan SwędówGLKS Sarnów2:6
112916 kwietnia 2016r.C2 trampkarzgłównyWłókniarz ZgierzGKS Bedlno0:6
113016 kwietnia 2016r.AasystentAMII ŁódźCzarni Smardzew3:2
112810 kwietnia 2016r.AasystentZjednoczeni II StrykówBłękitni Dmosin2:2
112709 kwietnia 2016r.BgłównyKS ŻychlinGKS Byszew7:0
112603 kwietnia 2016r.liga okręgowaasystentOstrovia OstrowyWłókniarz Konstantynów Łódzki5:1
112502 kwietnia 2016r.C2 trampkarzgłównyKolejarz ŁódźSport Perfect Łódź3:2
112430 marca 2016r.AasystentMKP Boruta II ZgierzLKS Dąbrówka8:0
112228 lutego 2016r.towarzyskiasystentLKS DąbrówkaLKS II Rosanów3:2
112328 lutego 2016r.towarzyskiasystentVictoria RąbieńZKS Włókniarz Zgierz5:2
111927 lutego 2016r.łódzka liga futsaluII s.Arsenal PolesieGlob3:1
112027 lutego 2016r.łódzka liga futsaluII s.DelphiSoccer-Calcio Oldboys0:0
112127 lutego 2016r.łódzka liga futsaluII s.GlobKanix0:6
111808 listopada 2015r.BgłównyVictoria StokiKS OSP Iskra Głowno2:2
111707 listopada 2015r.AasystentCzarni SmardzewLKS Różyca2:1
111602 listopada 2015r.D1 MłodzikgłównyWidzew ŁódźAkademia Futbolu Tomasza Hajto8:0
111531 października 2015r.AasystentBurza PawlikowiceTMRF Widzew1:2
111425 października 2015r.A piotrkowskaasystentCzarni RozprzaMotor Bujniczki0:2
111324 października 2015r.AasystentLKS WitoniankaLKS Malina Piątek3:1
111218 października 2015r.liga okręgowaasystentSokół II Aleksandrów ŁódzkiWłókniarz Konstantynów Łódzki0:2
111017 października 2015r.B2 junior mł.głównyKS KutnoSokół Aleksandrów3:2
111117 października 2015r.B2 junior mł.głównyLKS Witonianka WitoniaRóża Kutno9:1
110911 października 2015r.AasystentUKS SMS ŁódźLKS Dąbrówka6:2
110710 października 2015r.D2 MłodzikgłównyWłókniarz ZgierzLKS Malina Piątek12:0
110810 października 2015r.liga okręgowaasystentMKS Górnik 1956 ŁęczycaStart Łódź2:1
110607 października 2015r.A1 JuniorasystentTermy UniejówGKS Bedlno6:0
110404 października 2015r.AasystentIskra Góra Św. MałgorzatySazan Pęczniew1:4
110504 października 2015r.AasystentLKS Malina PiątekLKS Świnice Warckie1:5
110303 października 2015r.BgłównyVictoria StokiNer Łódzki1:0
110127 września 2015r.I liga woj. A1 juniorasystentKS KutnoAKS SMS Łódź1:3
110227 września 2015r.BasystentDąbrowianka DąbrowiceGKS Byszew5:1
110026 września 2015r.AasystentSparta ŁódźGKS Ksawerów3:0
109923 września 2015r.liga okręgowaasystentTermy UniejówMUKS Włókniarz Pabianice8:1
109820 września 2015r.BgłównyLKS II RóżycaLKS Jutrzenka Bychlew2:2
109619 września 2015r.II liga woj. A1 juniorasystentStart BrzezinyMUKS Włókniarz Pabianice2:2
109719 września 2015r.II liga kobietasystentUMKS ZgierzTur MOSiR Bielsk Podlaski2:1
109516 września 2015r.II liga woj. C1 trampkarzgłównyMKP Boruta ZgierzPogoń Zduńska Wola5:1
109312 września 2015r.II liga woj. B1 junior mł.asystentWłókniarz Konstantynów ŁódzkiOmega Kleszczów2:4
109412 września 2015r.liga okręgowaasystentPTC PabianiceKKS Koluszki5:1
109209 września 2015r.Puchar Polski kobietasystentUKS SMS ŁódźPelikan Łowicz5:2
109006 września 2015r.liga okręgowaasystentZawisza II RzgówOstrovia Ostrowy4:2
109106 września 2015r.BgłównyLKS II GałkówekLKS Jutrzenka Bychlew0:11
108805 września 2015r.AasystentHuragan SwędówOrzeł II Parzęczew2:2
108905 września 2015r.II liga woj. C1 trampkarzgłównyStart BrzezinyOrzeł Łódź3:4
108702 września 2015r.liga okręgowaasystentOrzeł ParzęczewMUKS Włókniarz Pabianice7:2
108630 sierpnia 2015r.AasystentKobra Leźnica WielkaLKS Dąbrówka3:3
108429 sierpnia 2015r.I liga woj. B1 junior mł.asystentUKS SMS ŁódźSzczerbiec Wolbórz8:0
108529 sierpnia 2015r.AasystentLKS WitoniankaVictoria Grabów4:2
108324 lipca 2015r.Dana Cup 2015 (G16)asystentREV Soccer ClubHinna FB4:1
107923 lipca 2015r.Dana Cup 2015 (G14)głównyAstor FKOrn Horten FK5:0
108023 lipca 2015r.Dana Cup 2015 (G14)głównyAmasone FB 2Lillehammer KFK2:4
108123 lipca 2015r.Dana Cup 2015 (B13)głównyBuckeburgPansdorf TSV3:0
108223 lipca 2015r.Dana Cup 2015 (B13)głównyGneistilJetsmark5:2
107522 lipca 2015r.Dana Cup 2015 (B16)głównySpace-OrdinLundergard IU1:1
107622 lipca 2015r.Dana Cup 2015 (B13)głównyHoyang ILOttestad IL0:3
107722 lipca 2015r.Dana Cup 2015 (G14)głównyFortuna HjorringOttestad IL1:1
107822 lipca 2015r.Dana Cup 2015 (B14)głównyVoss FBK 2Jutul IL0:2
107121 lipca 2015r.Dana Cup 2015 (G14)głównyHinna FB 2Aksla IL0:6
107221 lipca 2015r.Dana Cup 2015 (B13)głównyAnker Wismar FCOttestad IL2:1
107321 lipca 2015r.Dana Cup 2015 (B13)głównyStorm IFGneist IL 32:1
107421 lipca 2015r.Dana Cup 2015 (B14)głównyBogafjell ILBrodd IL 27:0
107021 czerwca 2015r.liga okręgowaasystentZjednoczeni II StrykówTermy Uniejów1:5
106920 czerwca 2015r.III liga kobietgłównyPTC PabianiceKotan Ozorków0:4
106814 czerwca 2015r.liga okręgowaasystentSokół II AleksandrówOstrovia Ostrowy0:1
106713 czerwca 2015r.II liga woj. A1 juniorasystentKolejarz ŁódźŁKS Łódź2:3
106610 czerwca 2015r.B1 junior mł.głównyZjednoczeni StrykówOrzeł Parzęczew3:0
106503 czerwca 2015r.liga okręgowaasystentSokół II AleksandrówOrzeł Parzęczew1:4
106402 czerwca 2015r.II liga woj. C2 trampkarzgłównyMKP Boruta ZgierzCeramika Opoczno0:5
106231 maja 2015r.BgłównyPowstaniec DobraLKS Gieczno5:1
106331 maja 2015r.AasystentStruga DobieszkówKotan Ozorków0:8
106130 maja 2015r.AasystentLKS Magnat SierpówVictoria Grabów1:4
106029 maja 2015r.C1 TrampkarzgłównyMetalowiec ŁódźWłókniarz Pabianice2:3
105924 maja 2015r.liga okręgowaasystentZawisza II RzgówMUKS Włókniarz Pabianice2:2
105823 maja 2015r.I liga woj. A1 JuniorasystentSport Perfect ŁódźCeramika Opoczno1:3
105717 maja 2015r.BgłównyNer ŁódzkiLKS Sokół Popów3:0
105616 maja 2015r.II liga woj. A1 juniorgłównyKolejarz ŁódźMetalowiec Łódź4:2
105513 maja 2015r.AasystentStart ŁódźLKS Różyca3:1
105408 maja 2015r.II liga woj. C2 trampkarzgłównyOrzeł ŁódźMechanik Radomsko1:1
105305 maja 2015r.C1 TrampkarzgłównyOSIR KoluszkiZawisza Rzgów3:1
105229 kwietnia 2015r.B2 junior mł.głównyStart ŁódźTermy Uniejów1:0
105026 kwietnia 2015r.BgłównyLKS II RosanówHetman Łódź5:2
105126 kwietnia 2015r.AasystentKotan OzorkówGórnik Łęczyca1:5
104825 kwietnia 2015r.II liga woj. B2 junior mł.głównyCHKS ŁódźOrzeł Łódź2:0
104925 kwietnia 2015r.I liga woj. C1 trampkarzgłównyCHKS ŁódźUKS SMS Łódź0:1
104722 kwietnia 2015r.liga okręgowaasystentStart BrzezinyKKS Koluszki0:1
104518 kwietnia 2015r.A1 JuniorgłównyVictoria GrabówBzura Młogoszyn1:0
104618 kwietnia 2015r.II liga kobietasystentUMKS ZgierzFK Jantar Ostrołęka4:1
104312 kwietnia 2015r.BasystentLKS II RosanówTMRF Widzew1:1
104412 kwietnia 2015r.BgłównyPowstaniec DobraStart Szczawin0:1
104111 kwietnia 2015r.liga okręgowaasystentOrzeł ParzęczewOstrovia Ostrowy5:1
104211 kwietnia 2015r.AasystentUKS Bzura OzorkówGórnik Łęczyca0:4
104029 marca 2015r.AasystentLKS Malina PiątekKS Kutno0:10
103928 marca 2015r.AasystentHuragan SwędówOrlik Sobień3:2
103827 marca 2015r.liga okręgowaasystentTermy UniejówOstrovia Ostrowy6:1
103721 marca 2015r.D1 MłodzikasystentGryf GoręczynoKP Gdynia2:0
103615 marca 2015r.towarzyskigłównyKS Victoria StokiSokół Skromnica7:1
103528 lutego 2015r.towarzyskigłównyKS Victoria StokiPowstaniec Dobra4:2
103414 lutego 2015r.towarzyskigłównyKS Victoria StokiPolonia Andrzejów0:2
103311 listopada 2014r.II liga woj. C2 TrampkarzgłównySokół AleksandrówOrzeł Łódź3:4
103209 listopada 2014r.liga okręgowaasystentZawisza II RzgówLKS Polonia Andrzejów2:0
103108 listopada 2014r.BgłównyVictoria Stoki ŁódźLKS II Rosanów5:2
103002 listopada 2014r.A SieradzasystentLKS KwiatkowiceLKS Kalinowa8:0
102929 października 2014r.III liga kobietgłównyKotan OzorkówPTC Pabianice6:0
102826 października 2014r.AasystentHuragan SwędówKotan Ozorków1:2
102725 października 2014r.liga okręgowaasystentStart BrzezinyGLKS Dłutów2:2
102621 października 2014r.D1 MłodzikgłównyStal GłownoŁKS Łódź4:3
102419 października 2014r.BgłównyTMRF Widzew ŁódźHetman Łódź1:0
102519 października 2014r.BasystentNer II ŁódzkiLKS II Różyca2:5
102318 października 2014r.BasystentPowstaniec DobraLKS II Gałkówek1:2
102215 października 2014r.D1 MłodzikgłównySport Perfect ŁódźWidzew II Łódź1:1
102114 października 2014r.D1 MłodzikgłównyMKP Boruta ZgierzGLKS Dłutów0:0
101912 października 2014r.AasystentKobra LeźnicaKotan Ozorków1:4
102012 października 2014r.BgłównyNer ŁódzkiKolejarz Łódź0:8
101811 października 2014r.A1 JuniorgłównyKKS KoluszkiBzura Młogoszyn3:1
101705 października 2014r.liga okręgowaasystentZjednoczeni II StrykówLKS Polonia Andrzejów3:2
101504 października 2014r.I liga woj. A1 JuniorasystentSport Perfect ŁódźCeramika Opoczno1:1
101604 października 2014r.II liga kobietasystentUMKS ZgierzKS Raszyn0:3
101430 września 2014r.Puchar PolskiasystentZjednoczeni II StrykówZjednoczeni Stryków1:4
101228 września 2014r.liga okręgowaasystentZawisza II RzgówLZS Justynów2:1
101328 września 2014r.A SieradzasystentLZS RębieskieWKS Rokitnica3:1
101027 września 2014r.C2 TrampkarzgłównyStart ŁódźKS Kutno0:7
101127 września 2014r.AasystentSparta ŁódźLKS Różyca0:2
100924 września 2014r.II liga woj. A1 JuniorasystentUKS SMS ŁódźKolejarz Łódź8:0
100823 września 2014r.II liga woj. C2 TrampkarzgłównyMKP Boruta ZgierzMechanik Radomsko1:3
100621 września 2014r.BgłównyCzarni SmardzewLKS Gieczno3:2
100721 września 2014r.AasystentLKS Malina PiątekMKS Expom Krośniewianka2:3
100520 września 2014r.IV ligaasystentWłókniarz ZelówGKS II Bełchatów SA1:0
100419 września 2014r.liga okręgowaasystentTermy UniejówPTC Pabianice2:5
100317 września 2014r.I liga woj. C2 TrampkarzgłównyWidzew ŁódźMUKS Pelikan Łowicz2:0
100114 września 2014r.A1 JuniorgłównyPTC PabianiceLKS Polonia Andrzejów8:1
100214 września 2014r.BgłównyNer II ŁódzkiStart Szczawin5:1
100013 września 2014r.liga okręgowaasystentWłókniarz KonstantynówStal Głowno1:5
99910 września 2014r.liga okręgowaasystentSokół II Aleksandrów ŁódzkiPTC Pabianice3:6
99707 września 2014r.BgłównyLKS GiecznoLKS II Różyca2:2
99807 września 2014r.BasystentKanarki MałachowiceOlimpia Oporów1:1
99506 września 2014r.A1 JuniorgłównyKKS KoluszkiUKS SMS Łódź1:0
99606 września 2014r.AasystentHuragan SwędówKobra Leźnica Wielka3:3
99403 września 2014r.II liga woj. C2 TrampkarzgłównyOrzeł ŁódźMULSK Łask2:1
99231 sierpnia 2014r.AasystentMKP Boruta II ZgierzZryw Śliwniki3:1
99331 sierpnia 2014r.BgłównyVictoria Stoki ŁódźKolejarz Łódź1:2
99030 sierpnia 2014r.C1 TrampkarzgłównyBzura OzorkówNer Poddębice8:1
99130 sierpnia 2014r.liga okręgowaasystentOrzeł ParzęczewLZS Justynów5:3
98927 sierpnia 2014r.AasystentZryw ŚliwnikiKotan Ozorków0:3
98823 sierpnia 2014r.liga okręgowaasystentAndrespolia Wiśniowa GóraWłókniarz Pabianice0:3
98720 sierpnia 2014r.Puchar PolskigłównyHetman ŁódźMKS Expom Krośniewianka Krośniewice2:3
98525 lipca 2014r.Dana Cup 2014 (B16)asystentMadlaHommelvik1:0
98625 lipca 2014r.Dana Cup 2014 (B16)asystentFreidig SPKFet IL1:3
98124 lipca 2014r.Dana Cup 2014 (B13)głównyRynningeForus og Gausel0:3
98224 lipca 2014r.Dana Cup 2014 (B15)asystentBellum FCReelingen FK0:0
98324 lipca 2014r.Dana Cup 2014 (B17)głównyGjerdrumMathopen1:2
98424 lipca 2014r.Dana Cup 2014 (G16)głównyHalsenLyn FB0:3
97823 lipca 2014r.Dana Cup 2014 (B15)głównyKIL-Hemne FBHamKam FB3:1
97923 lipca 2014r.Dana Cup 2014 (G15)głównyKIL-Hemne FBEik IF Tonsberg3:0
98023 lipca 2014r.Dana Cup 2014 (G15)głównyFlaktveit IKStuvsta IF1:1
97522 lipca 2014r.Dana Cup 2014 (B14)głównyStorm BKNore Neset IL0:5
97622 lipca 2014r.Dana Cup 2014 (B13)głównyFlint Tonsberg ILMadla IL0:1
97722 lipca 2014r.Dana Cup 2014 (G13)głównyEgersunds IKMathopen IL7:0
97425 czerwca 2014r.Baraż o woj. ligę KuchargłównyŁKS ŁódźOrzeł Łódź4:0
97215 czerwca 2014r.MichałowiczgłównyCHKS ŁódźMKS Kutno4:0
97315 czerwca 2014r.BgłównyZryw ŚliwnikiKanarki Małachowice2:3
97014 czerwca 2014r.łódzka klasa juniorówgłównyKolejarz ŁódźBłękitni Dmosin8:1
97114 czerwca 2014r.liga okręgowaasystentPogoń RogówMKS Expom Krośniewianka Krośniewice0:2
96913 czerwca 2014r.MichałowiczgłównyUKS SMS ŁódźIskra Dobroń4:0
96811 czerwca 2014r.MichałowiczgłównyCHKS ŁódźGLKS Andrespolia Wiśniowa Góra7:0
96608 czerwca 2014r.łódzka klasa juniorówasystentPTC PabianiceKolejarz Łódź4:2
96708 czerwca 2014r.AasystentLKS Witonianka WitoniaOKS Bzura Ozorków2:4
96407 czerwca 2014r.MichałowiczgłównyIskra DobrońWłókniarz Konstantynów0:1
96507 czerwca 2014r.liga okręgowaasystentPogoń RogówGLKS Dłutów2:0
96304 czerwca 2014r.MichałowiczgłównyWłókniarz Konstantynów ŁódzkiKKS Koluszki2:0
96101 czerwca 2014r.wojewódzka liga KuchargłównyŁKS ŁódźWidok Skierniewice9:2
96201 czerwca 2014r.II liga kobietasystentUMKS ZgierzKS Teresin0:1
95931 maja 2014r.DeynagłównyBzura OzorkówUKS SMS Łódź2:3
96031 maja 2014r.BgłównyVictoria ŁódźSazan Pęczniew0:5
95828 maja 2014r.MichałowiczgłównyKKS KoluszkiCHKS Łódź0:5
95625 maja 2014r.BgłównyHetman ŁódźNer Łódzki2:0
95725 maja 2014r.AasystentLKS Malina PiątekZjednoczeni Stryków4:2
95524 maja 2014r.AasystentHuragan SwędówLKS Kalonka Kopanka0:2
95423 maja 2014r.liga okręgowaasystentTermy UniejówLZS Justynów3:1
95321 maja 2014r.III liga kobietgłównyUKS SMS II ŁódźPTC Pabianice3:1
95217 maja 2014r.liga okręgowaasystentOrzeł ParzęczewPolonia Andrzejów4:1
95114 maja 2014r.liga okręgowaasystentPTC PabianiceMKS Expom Krośniewianka Krośniewice4:1
94911 maja 2014r.BgłównyKS OSP Iskra GłownoStart Szczawin1:3
95011 maja 2014r.AasystentDąbrowianka DąbrowiceGKS Byszew2:1
94710 maja 2014r.KuchargłównyMetalowiec ŁódźGKS Ksawerów2:1
94810 maja 2014r.AasystentHuragan SwędówLKS Sokół Popów3:1
94609 maja 2014r.III liga kobietgłównyKotan Girls OzorkówPisia Zygry3:0
94505 maja 2014r.łódzka liga juniorówgłównySKS Start ŁódźCHKS Łódź2:2
94304 maja 2014r.BgłównyCzarni SmardzewPowstaniec Dobra5:2
94404 maja 2014r.AasystentSparta ŁódźOrzeł Piątkowisko1:3
94103 maja 2014r.łódzka klasa juniorówgłównyMetalowiec ŁódźZKS Włókniarz Zgierz3:1
94203 maja 2014r.BgłównyVictoria ŁódźVictoria Rąbień0:5
94030 kwietnia 2014r.AasystentKotan OzorkówLKS Kalonka Kopanka1:4
93827 kwietnia 2014r.łódzka liga juniorówgłównyLKS RosanówVictoria Grabów8:0
93927 kwietnia 2014r.BasystentPowstaniec DobraLKS Różyca1:2
93626 kwietnia 2014r.KuchargłównyBzura OzorkówSokół Aleksandrów Łódzki5:2
93726 kwietnia 2014r.liga okręgowaasystentLKS RosanówPTC Pabianice3:2
93514 kwietnia 2014r.GórskigłównySokół AleksandrówMKP Boruta Zgierz1:4
93413 kwietnia 2014r.liga okręgowaasystentSokół AleksandrówTermy Uniejów3:0
93212 kwietnia 2014r.KuchargłównyMKS Metalowiec ŁódźCHKS Łódź1:2
93312 kwietnia 2014r.BgłównyVictoria ŁódźNer Łódzki0:4
93107 kwietnia 2014r.GórskigłównyŁódzki Klub SportowyMGLKS Termy Uniejów6:0
93006 kwietnia 2014r.liga okręgowaasystentLKS Polonia AndrzejówLKS Różyca1:1
92905 kwietnia 2014r.AasystentOKS Bzura OzorkówLKS Ostrovia Ostrowy2:3
92804 kwietnia 2014r.KuchargłównyLKS GałkówekMUKS Włókniarz Pabianice3:3
92701 kwietnia 2014r.II liga woj. A1 juniorasystentMetalowiec ŁódźOmega Kleszczów0:7
92630 marca 2014r.AasystentBłękitni DmosinKotan Ozorków2:3
92529 marca 2014r.liga okręgowaasystentPogoń RogówWłókniarz Konstantynów Łódzki1:0
92422 marca 2014r.towarzyskigłównyKS GozdówVictoria Łódź2:0
92315 marca 2014r.towarzyskigłównyPogoń RogówUKS SMS Łódź2:2
92209 marca 2014r.towarzyskigłównyNer ŁódzkiLKS Czarnocin0:6
92101 marca 2014r.towarzyskigłównyVictoria ŁódźLKS Czarnocin6:4
92023 lutego 2014r.towarzyskigłównyKotan OzorkówLKS Kalonka1:1
91924 listopada 2013r.AasystentLKS Sokół PopówOrzeł II Parzęczew1:3
91817 listopada 2013r.liga okręgowaasystentSokół II Aleksandrów ŁódzkiZawisza II Rzgów2:3
91716 listopada 2013r.AasystentKS OiZ PŁ Sparta ŁódźOrlik Sobień2:1
91510 listopada 2013r.AasystentBłękitni DmosinHuragan Swędów2:0
91610 listopada 2013r.BgłównyIskra GłownoCzarni Smardzew4:3
91409 listopada 2013r.AasystentBzura OzorkówLKS Witonianka Witonia3:2
91303 listopada 2013r.BgłównyIskra 2012 Góra Św. MałgorzatyKanarki Małachowice1:2
91202 listopada 2013r.liga okręgowaasystentMGLKS Termy UniejówGLKS Andrespolia Wiśniowa Góra1:1
91127 października 2013r.MichałowiczgłównyMKP Boruta ZgierzSKS Start Łódź7:1
91026 października 2013r.łódzka liga juniorówasystentCHKS ŁódźWłókniarz Pabianice0:2
90820 października 2013r.BgłównyPowstaniec DobraKS OSP Iskra Głowno1:1
90920 października 2013r.III liga kobietasystentUKS SMS II ŁódźKotan Girls Ozorków1:1
90619 października 2013r.III liga kobietgłównyPTC PabianicePogoń Zduńska Wola1:1
90719 października 2013r.AasystentMUKS Włókniarz PabianiceIskra Dobroń3:3
90516 października 2013r.łódzka liga juniorówgłównySKS Start ŁódźLKS Polonia Andrzejów11:0
90313 października 2013r.BgłównyLKS GiecznoPowstaniec Dobra1:2
90413 października 2013r.III liga kobietasystentKotan Girls OzorkówMOSiR Sieradz0:0
90112 października 2013r.łódzka liga juniorówgłównySKS Start ŁódźSokół Aleksandrów Łódzki3:2
90212 października 2013r.liga okręgowaasystentWłókniarz Konstantynów ŁódzkiPTC Pabianice2:1
90009 października 2013r.DeynagłównyStart BrzezinyZjednoczeni Stryków1:2
89906 października 2013r.BgłównyStart SzczawinKS OSP Iskra Głowno3:4
89805 października 2013r.liga okręgowaasystentMGLKS Termy UniejówMKS Expom Krośniewianka Krośniewice7:2
89702 października 2013r.III liga kobietasystentPTC PabianiceUKS SMS II Łódź1:5
89529 września 2013r.AasystentStruga DobieszkówLKS Kalonka2:2
89629 września 2013r.BgłównyNer ŁódzkiMKS Mianów6:1
89428 września 2013r.AasystentAMII NowosolnaSokół Popów4:2
89325 września 2013r.BgłównyZamek SkotnikiLKS Gałkówek2:8
89222 września 2013r.BgłównyHetman ŁódźSazan Pęczniew1:1
89021 września 2013r.wojewódzka liga KuchargłównyZKS Włókniarz ZgierzŁKS Łódź1:3
89121 września 2013r.AasystentGKS ByszewLKS Świnice Warckie0:8
88918 września 2013r.liga okręgowaasystentMKS Expom Krośniewianka KrośniewiceAndrespolia Wiśniowa Góra2:2
88815 września 2013r.A sieradzkaasystentLKS TubądzinLKS Zapole3:7
88614 września 2013r.łódzka liga juniorówasystentStart ŁódźKKS Koluszki2:0
88714 września 2013r.BgłównyVictoria ŁódźMKS Mianów7:0
88511 września 2013r.liga okręgowaasystentLKS Polonia AndrzejówStal Głowno1:4
88308 września 2013r.III liga kobietgłównyPTC PabianiceDargfil II Tomaszów Mazowiecki0:7
88408 września 2013r.II liga kobietasystentUMKS ZgierzStomil Olsztyn0:2
88107 września 2013r.KuchargłównyBzura OzorkówMKP Boruta Zgierz2:0
88207 września 2013r.liga okręgowaasystentOrzeł ParzęczewWłókniarz Konstantynów Łódzki0:1
88004 września 2013r.Puchar PolskiasystentBzura MłogoszynPTC Pabianice2:3
87903 września 2013r.wojewódzka liga DeynaasystentSokół Aleksandrów ŁódzkiŁKS Łódź4:0
87801 września 2013r.BgłównyLKS ModlnaLKS Delta Śleszyn0:5
87631 sierpnia 2013r.AasystentRKS ŁódźUKS SMS Łódź1:3
87731 sierpnia 2013r.DeynagłównyZjednoczeni StrykówZawisza Rzgów6:4
87528 sierpnia 2013r.MichałowiczgłównyStal GłownoMKS Expom Krośniewianka Krośniewice5:6
87424 sierpnia 2013r.liga okręgowaasystentOrzeł ParzęczewMKS Expom Krośniewianka Krośniewice4:2
87321 sierpnia 2013r.Puchar PolskiasystentJutrzenka BychlewGLKS Dłutów3:1
87217 sierpnia 2013r.liga okręgowaasystentOrzeł ParzęczewLKS Różyca2:0
87112 sierpnia 2013r.towarzyskiasystentStart BrzezinySport Perfect Łódź4:1
86910 sierpnia 2013r.baraż o kl. AgłównyHetman ŁódźSokół Popów0:0
87010 sierpnia 2013r.towarzyskiasystentStal GłownoSokół Aleksandrów Łódzki1:0
86823 czerwca 2013r.AasystentLKS Victoria GrabówLKS Magnat Sierpów2:1
86622 czerwca 2013r.AasystentLKS DąbrówkaBłękitni Dmosin2:2
86722 czerwca 2013r.MichałowiczgłównyStart BrzezinyUKS Bzura Ozorków1:1
86521 czerwca 2013r.GórskigłównyZKS Włókniarz ZgierzKolejarz Łódź1:2
86419 czerwca 2013r.AasystentKotan OzorkówAMII Nowosolna2:2
86316 czerwca 2013r.BgłównyKS GozdówLKS Kalonka-Kopanka3:2
86215 czerwca 2013r.wojewódzka liga juniorów starszychasystentSokół Aleksandrów ŁódzkiUKS Trójka Tomaszów Mazowiecki1:4
86113 czerwca 2013r.GórskigłównySokół Aleksandrów ŁódzkiUKS Włókniarz Pabianice0:7
86012 czerwca 2013r.łódzka liga juniorówgłównySokół Aleksandrów ŁódzkiCHKS Łódź0:7
85909 czerwca 2013r.AasystentLKS Orzeł PiątkowiskoMKS 2000 Tuszyn2:1
85808 czerwca 2013r.wojewódzka liga juniorów starszychasystentMKP Boruta ZgierzLKS Ceramika Opoczno1:2
85705 czerwca 2013r.MichałowiczgłównyLKS Ner PoddębiceZjednoczeni Stryków8:1
85604 czerwca 2013r.DeynagłównyBłękitni DmosinMGLKS Termy Uniejów0:0
85503 czerwca 2013r.GórskigłównyMKP Boruta ZgierzOrzeł Łódź5:0
85402 czerwca 2013r.BgłównyLKS Kalonka KopankaStart Szczawin8:4
85301 czerwca 2013r.BgłównyKS OiZ PŁ Sparta ŁódźVictoria Łódź2:2
85229 maja 2013r.AasystentLKS Orzeł PiątkowiskoLKS Iskra Dobroń1:0
85126 maja 2013r.BgłównyLKS GiecznoCzarni Smardzew5:1
85025 maja 2013r.łódzka liga juniorówgłównyUKS Włókniarz PabianiceWłókniarz Konstantynów Łódzki5:4
84920 maja 2013r.GórskigłównyGKS KsawerówMKS Metalowiec Łódź2:1
84719 maja 2013r.KuchargłównyMKS KutnoSKS Start Łódź7:0
84819 maja 2013r.łódzka liga juniorówgłównyWłókniarz Konstantynów ŁódzkiAkademia Piłkarska ŁKS Łódź0:7
84518 maja 2013r.łódzka liga juniorówgłównyMKS ŻychlinGLKS Dąbrowianka Dąbrowice2:1
84618 maja 2013r.AasystentLKS Huragan SwędówKotan Ozorków0:5
84415 maja 2013r.liga okręgowaasystentKKS KoluszkiAndrespolia Wiśniowa Góra1:1
84312 maja 2013r.łódzka liga juniorówgłównyKKS KoluszkiStart Brzeziny4:4
84211 maja 2013r.łódzka liga juniorówasystentSport Perfect ŁódźWłókniarz Konstantynów Łódzki3:0
84107 maja 2013r.BgłównyKS OiZ PŁ Sparta ŁódźNer Łódzki3:2
84006 maja 2013r.łódzka liga juniorówasystentSKS Start ŁódźAkademia Piłkarska ŁKS3:2
83905 maja 2013r.BgłównyKobra Leźnica WielkaIskra Góra Św. Małgorzaty3:1
83801 maja 2013r.liga okręgowaasystentSokół II Victoria RąbieńTermy Uniejów0:3
83729 kwietnia 2013r.GórskigłównyKolejarz ŁódźGKS Ksawerów3:1
83628 kwietnia 2013r.AasystentZjednoczeni StrykówZamek Skotniki10:1
83427 kwietnia 2013r.liga okręgowaasystentGLKS DłutówNer Poddębice1:2
83527 kwietnia 2013r.wojewódzka liga juniorów młodszychasystentAkademia Piłkarska ŁKSCeramika Opoczno0:0
83324 kwietnia 2013r.MichałowiczgłównyStart BrzezinySokół Aleksandrów Łódzki1:5
83222 kwietnia 2013r.GórskigłównyUKS SMS ŁódźMKS Kutno5:0
83121 kwietnia 2013r.BgłównyPowstaniec DobraLKS Gieczno4:0
82920 kwietnia 2013r.AasystentZamek SkotnikiHuragan Swędów1:0
83020 kwietnia 2013r.DeynagłównyStal GłownoSport Perfect Łódź0:5
82817 kwietnia 2013r.III liga kobietgłównyKotan Girls OzorkówPogoń-Ekolog Zduńska Wola6:0
82613 kwietnia 2013r.DeynagłównyMGLKS Termy UniejówMKS Łodzianka Łódź1:2
82713 kwietnia 2013r.AasystentSparta LeśmierzGKS Bedlno0:3
82506 kwietnia 2013r.towarzyskigłównyWłókniarz Konstantynów ŁódzkiZjednoczeni II Stryków4:1
82430 marca 2013r.liga okręgowaasystentOrzeł ParzęczewKKS Koluszki7:2
82306 marca 2013r.towarzyskigłównySokół AleksandrówWłókniarz Zgierz2:1
82103 marca 2013r.towarzyski (Michałowicz)głównySokół AleksandrówWłókniarz Moszczenica6:1
82203 marca 2013r.towarzyskiasystentSokół AleksandrówHuragan Swędów2:1
82028 lutego 2013r.towarzyski (Michałowicz)głównySokół AleksandrówWidzew Łódź3:4
81723 lutego 2013r.towarzyskigłównyUKS SMS Łódź (2000)WKS Śląsk Wrocław (2000)0:7
81823 lutego 2013r.towarzyskigłównyUKS SMS Łódź (j. mł.)WKS Śląsk Wrocław (j. mł.)2:2
81923 lutego 2013r.towarzyskigłównyUKS SMS Łódź (j. st.)WKS Śląsk Wrocław (j. st.)6:2
81621 lutego 2013r.towarzyskigłównyVictoria ŁódźZawisza II Rzgów2:3
81517 lutego 2013r.towarzyskigłównyVictoria ŁódźStruga Dobieszków0:1
81401 grudnia 2012r.GórskigłównyLUMKS TuszynMKS Łodzianka Łódź2:1
81324 listopada 2012r.łódzka liga juniorówgłównyUKS Lipiniacy LipinyPogoń Rogów3:2
81218 listopada 2012r.łódzka liga juniorówasystentUKS Włókniarz PabianiceMKS Łodzianka Łódź4:0
81117 listopada 2012r.liga okręgowaasystentPTC PabianiceLKS Polonia Łódź-Andrzejów2:1
80911 listopada 2012r.DeynagłównyMKP ZgierzKolejarz Łódź1:2
81011 listopada 2012r.BgłównyLKS GiecznoLKS Gałkówek1:6
80810 listopada 2012r.liga okręgowaasystentGLKS DłutówMKS II Kutno2:3
80705 listopada 2012r.GórskigłównyStal GłownoMetalowiec Łódź1:5
80604 listopada 2012r.AasystentSparta LeśmierzOKS Bzura Ozorków1:2
80503 listopada 2012r.BgłównyMKS MianówKS Ner Łódzki1:1
80427 października 2012r.wojewódzka liga juniorów młodszychasystentMKS 2000 TuszynMKS Kutno0:3
80321 października 2012r.BgłównySokół PopówStart Szczawin3:1
80120 października 2012r.łódzka liga juniorówasystentOrzeł ParzęczewGKS Byszew11:1
80220 października 2012r.AasystentSparta LeśmierzBzura Młogoszyn1:1
80015 października 2012r.GórskigłównyKolejarz ŁódźMetalowiec Łódź2:1
79814 października 2012r.DeynagłównyBłękitni DmosinKolejarz Łódź2:1
79914 października 2012r.BgłównyKS GozdówLKS Różyca0:1
79713 października 2012r.łódzka liga juniorówgłównyLKS Polonia Łódź-AndrzejówAndrespolia Wiśniowa Góra0:1
79610 października 2012r.Puchar PolskiasystentMKP Boruta II ZgierzSokół Aleksandrów1:1 pd. 1:3
79509 października 2012r.GórskigłównyMetalowiec ŁódźGKS Ksawerów0:2
79408 października 2012r.GórskigłównyLKS Polonia Łódź-AndrzejówLKS Gałkówek0:6
79207 października 2012r.BgłównyCzarni SmardzewLKS Gałkówek0:2
79307 października 2012r.AasystentGKS BedlnoVictoria Grabów2:1
79006 października 2012r.MichałowiczgłównyZjednoczeni StrykówKKS Koluszki1:3
79106 października 2012r.AasystentAMII NowosolnaKotan Ozorków1:0
78902 października 2012r.GórskigłównyStal GłownoUKS Bzura Ozorków6:3
78801 października 2012r.GórskigłównyStal GłownoKolejarz Łódź2:1
78726 września 2012r.Puchar Polski kobietgłównyUMKS ZgierzPelikan Łowicz0:1
78523 września 2012r.łódzka liga juniorówasystentGLKS Dąbrowianka DąbrowiceLKS Świnice Warckie1:6
78623 września 2012r.AasystentZamek SkotnikiZjednoczeni Stryków1:3
78322 września 2012r.MichałowiczgłównyUKS Bzura OzorkówUKS Lipiniacy Lipiny2:2
78422 września 2012r.AasystentGKS BedlnoLKS Cedrowice3:0 vo.
78219 września 2012r.MichałowiczgłównyLKS Polonia Łódź-AndrzejówUKS Bzura Ozorków2:1
78016 września 2012r.łódzka liga juniorówasystentCHKS ŁódźUKS SMS Łódź1:6
78116 września 2012r.BgłównyPisia ZygryLUMKS Tuszyn0:3
77915 września 2012r.łódzka liga juniorówasystentSokół Aleksandrów ŁódzkiSport Perfect Łódź0:7
77810 września 2012r.MichałowiczgłównyZjednoczeni StrykówUKS Włókniarz Pabianice2:5
77609 września 2012r.BgłównyKS Iskra 2012 Góra Św. MałgorzatyKobra Leźnica Wlk.2:2
77709 września 2012r.łódzka liga juniorówasystentWłókniarz PabianiceAkademia Piłkarska ŁKS Łódź1:3
77408 września 2012r.DeynagłównyStal GłownoKolejarz Łódź2:5
77508 września 2012r.liga okręgowaasystentPogoń RogówMKS II Kutno4:2
77307 września 2012r.KuchargłównyZjednoczeni StrykówLKS Gałkówek5:0
77102 września 2012r.BgłównyStart SzczawinLKS Gieczno5:3
77202 września 2012r.liga okręgowaasystentPolonia AndrzejówGLKS Dłutów2:1
76901 września 2012r.MichałowiczgłównyUKS Bzura OzorkówKKS Koluszki0:4
77001 września 2012r.liga okręgowaasystentAndrespolia Wiśniowa GóraStal Głowno3:1
76826 sierpnia 2012r.AasystentVictoria GrabówLKS Cedrowice2:0
76725 sierpnia 2012r.AasystentZamek SkotnikiMalina Piątek2:5
76624 sierpnia 2012r.towarzyskiasystentChemnitzer FCFC Iwanowo0:1
76522 sierpnia 2012r.Puchar PolskigłównyVictoria ŁódźUKS Hetman Łódź3:1
76319 sierpnia 2012r.towarzyskigłównyLZS JustynówSport Perfect Łódź1:3
76419 sierpnia 2012r.towarzyskigłównyUKS Lipiniacy LipinyVictoria Łódź1:4
76211 sierpnia 2012r.towarzyskigłównyUKS SMS ŁódźKS Stadion Śląski Chorzów0:4
76110 sierpnia 2012r.towarzyskigłównyLKS DąbrówkaVictoria Łódź2:2
76025 lipca 2012r.towarzyskiasystentWłókniarz ZgierzVictoria Rąbień4:1
75922 lipca 2012r.towarzyskigłównySantos CzerchówSparta Leśmierz2:8
75816 czerwca 2012r.towarzyskigłównyPol-Bud ZgierzKreisel Zgierz2:2
75710 czerwca 2012r.AasystentGKS ByszewOrzeł II Parzęczew3:0
75509 czerwca 2012r.łódzka liga juniorówasystentStart ŁódźKKS Koluszki3:0
75609 czerwca 2012r.AasystentOrlik SobieńMKS 2000 Tuszyn6:1
75303 czerwca 2012r.BgłównyZryw ŚliwnikiKotan II Ozorków3:4
75403 czerwca 2012r.łódzka liga juniorówasystentTornado ŁódźAndrespolia Wiśniowa Góra1:8
75102 czerwca 2012r.MichałowiczgłównyMKS Górnik ŁęczycaStal Głowno0:15
75202 czerwca 2012r.AasystentBurza PawlikowiceTęcza Brodnia1:1
75030 maja 2012r.łódzka liga juniorówgłównyStal GłownoSokół Aleksandrów Łódzki2:1
74827 maja 2012r.BasystentLKS KalonkaUKS Lipiniacy Lipiny2:4
74927 maja 2012r.BgłównyPowstaniec DobraSokół Popów0:1
74626 maja 2012r.łódzka liga juniorówasystentStart BrzezinyWłókniarz Konstantynów Łódzki1:4
74726 maja 2012r.AasystentAMII NowosolnaZamek Skotniki3:2
74523 maja 2012r.łódzka liga juniorówasystentLKS Bzura MłogoszynMGLKS Uniejów/Ostrowsko0:1
74320 maja 2012r.MichałowiczgłównyMKS Górnik ŁęczycaDąbrowianka Dąbrowice6:0
74420 maja 2012r.AasystentLKS Świnice WarckieGKS Bedlno2:2
74119 maja 2012r.łódzka liga juniorówasystentOrzeł ŁódźMKS Łodzianka Łódź7:2
74219 maja 2012r.AasystentKotan OzorkówAMII Nowosolna2:2
73913 maja 2012r.AasystentZawisza II RzgówMKS Tuszyn3:1
74013 maja 2012r.BgłównyKanarki MałachowiceLKS Sokół Skromnica13:1
73809 maja 2012r.BgłównyOKS Bzura OzorkówKotan II Ozorków1:2
73706 maja 2012r.łódzka liga juniorówasystentKKS KoluszkiSokół Aleksandrów Łódzki4:2
73505 maja 2012r.łódzka liga juniorówasystentMKS Expom Krośniewianka KrośniewiceBzura Młogoszyn1:3
73605 maja 2012r.AasystentMKS Expom Krośniewianka KrośniewiceLKS Świnice Warckie6:0
73301 maja 2012r.BgłównyLKS Sokół SkromnicaLUKS Olimpia Oporów4:0
73401 maja 2012r.BasystentOrzeł WróblewSantos Czerchów2:5
73129 kwietnia 2012r.łódzka liga juniorówgłównyLKS RóżycaWłókniarz Konstantynów Łódzki1:1
73229 kwietnia 2012r.AasystentZawisza II RzgówOrzeł Piątkowisko1:0
72928 kwietnia 2012r.AasystentMagnat SierpówSparta Leśmierz2:1
73028 kwietnia 2012r.łódzka liga juniorówasystentMGLKS Uniejów/OstrowskoKrośniewianka Krośniewice7:2
72824 kwietnia 2012r.GórskigłównyWUKS RosanówWidzew Łódź2:8
72722 kwietnia 2012r.AasystentZamek SkotnikiStruga Dobieszków1:8
72521 kwietnia 2012r.DeynagłównyKKS KoluszkiStart Łódź1:1
72621 kwietnia 2012r.łódzka liga juniorówasystentWitonianka WitoniaBzura Młogoszyn2:0
72415 kwietnia 2012r.BgłównySantos CzerchówKotan II Ozorków3:0
72214 kwietnia 2012r.AasystentBzura MłogoszynDąbrowianka Dąbrowice7:1
72314 kwietnia 2012r.łódzka liga juniorówasystentWłókniarz Konstantynów ŁódzkiKKS Koluszki2:0
72110 kwietnia 2012r.III liga kobietgłównyKotan Girls OzorkówUMKS Zgierz2:7
71907 kwietnia 2012r.BgłównySokół PopówStart Szczawin0:0
72007 kwietnia 2012r.AasystentBurza PawlikowiceGKS Ksawerów1:5
71805 kwietnia 2012r.III liga kobietgłównyUMKS ZgierzWidzew Łódź2:5
71703 kwietnia 2012r.GórskigłównyMGLKS Uniejów/OstrowskoLUKS Grabia Kolumna1:2
71602 kwietnia 2012r.GórskigłównySokół AleksandrówMKS Kutno6:2
71501 kwietnia 2012r.łódzka liga juniorówasystentZjednoczeni StrykówWidzew Łódź1:0
71331 marca 2012r.AasystentOrzeł PiątkowiskoBurza Pawlikowice3:0
71431 marca 2012r.MichałowiczgłównyMKS Górnik ŁęczycaMKS Łodzianka Łódź0:3
71225 marca 2012r.III liga kobietgłównyKotan Girls OzorkówPelikan Łowicz0:9
71113 listopada 2011r.BgłównyLKS Ostrovia OstrowyKotan II Ozorków6:1
71011 listopada 2011r.III liga kobietgłównyKotan Girls OzorkówWidzew Łódź0:1
70907 listopada 2011r.GórskigłównyLKS RóżycaMGLKS Uniejów/Ostrowsko0:2
70806 listopada 2011r.AasystentIskra DobrońRKS Łódź4:1
70605 listopada 2011r.MichałowiczgłównyMKS Górnik ŁęczycaUKS SMS Łódź2:5
70705 listopada 2011r.AasystentZamek SkotnikiGLKS Sarnów/Dalików3:1
70531 października 2011r.GórskigłównyOrzeł PiątkowiskoOrlik Sobień1:9
70430 października 2011r.BgłównyLKS Kalonka-KopankaKS OiZ PŁ Sparta Łódź8:1
70329 października 2011r.AasystentGLKS Sarnów/DalikówKotan Ozorków6:2
70224 października 2011r.GórskigłównyMKS Górnik ŁęczycaStal Głowno8:6
70123 października 2011r.łódzka liga juniorówgłównyMKP Boruta ZgierzAndrespolia Wiśniowa Góra8:0
69922 października 2011r.łódzka liga juniorówasystentMKS Expom KrośniewiceOrzeł Parzęczew1:5
70022 października 2011r.AasystentMKS Expom KrośniewiceMagnat Sierpów9:0
69816 października 2011r.AasystentStruga DobieszkówStart Brzeziny1:3
69715 października 2011r.łódzka liga juniorówasystentBzura MłogoszynLKS Świnice Warckie4:0
69609 października 2011r.BgłównyOKS Bzura OzorkówSparta Dobrzelin24:0
69408 października 2011r.łódzka liga juniorówasystentWłókniarz KonstantynówSokół Aleksandrów4:1
69508 października 2011r.AasystentOrzeł PiątkowiskoRKS Łódź3:5
69202 października 2011r.wojewódzka liga juniorów młodszychasystentZawisza RzgówGUKS Gorzkowice1:3
69302 października 2011r.AasystentStruga DobieszkówBłękitni Dmosin1:2
69001 października 2011r.łódzka liga juniorówasystentSokół AleksandrówKKS Koluszki2:1
69101 października 2011r.AasystentOrlik SobieńJutrzenka Bychlew1:1
68928 września 2011r.MichałowiczgłównyStal GłownoUKS SMS Łódź4:3
68818 września 2011r.łódzka liga juniorówasystentZjednoczeni StrykówNer Poddębice3:3
68617 września 2011r.łódzka liga juniorówasystentAkademia Piłkarska ŁKS ŁódźSokół Aleksandrów7:1
68717 września 2011r.AasystentAMII Łódź NowosolnaLKS Rosanów0:2
68411 września 2011r.łódzka liga juniorówasystentUKS SMS ŁódźAndrespolia Wiśniowa Góra5:1
68511 września 2011r.AasystentVictoria GrabówGKS Byszew3:1
68210 września 2011r.KuchargłównyMKP Boruta ZgierzWłókniarz Konstantynów3:0
68310 września 2011r.AasystentKotan OzorkówZamek Skotniki1:3
68107 września 2011r.Puchar Polski kobietgłównyUMKS ZgierzLUMKS Tuszyn0:12
67804 września 2011r.AasystentLKS CedrowiceGKS Bedlno2:0
67904 września 2011r.BgłównyKS OiZ PŁ Sparta ŁódźLKS Gieczno3:3
68004 września 2011r.AasystentTornado ŁódźOrzeł Piątkowisko0:1
67603 września 2011r.łódzka liga juniorówgłównyWłókniarz KonstantynówOrzeł Łódź1:6
67703 września 2011r.AasystentGKS KsawerówBurza Pawlikowice4:3
67428 sierpnia 2011r.AasystentWłókniarz II KonstantynówIskra Dobroń5:0
67528 sierpnia 2011r.AasystentBurza PawlikowiceOrzeł Piątkowisko2:5
67327 sierpnia 2011r.AasystentNer PoddębiceMKS Expom Krośniewianka Krośniewice1:1
67224 sierpnia 2011r.Puchar PolskiasystentOrlik SobieńVictoria Rąbień0:5
67114 sierpnia 2011r.Puchar PolskigłównySazan PęczniewPisia Zygry4:4 k.2:4
67008 czerwca 2011r.łódzka liga juniorówasystentAkademia Piłkarska ŁKS ŁódźStart Łódź12:0
66905 czerwca 2011r.łódzka liga juniorówasystentKKS KoluszkiOrzeł Łódź4:1
66804 czerwca 2011r.AasystentIskra DobrońGKS Ksawerów1:1
66629 maja 2011r.BasystentGKS BedlnoGKS Byszew1:2
66729 maja 2011r.AasystentOstrovia OstrowyVictoria Grabów4:0
66528 maja 2011r.AasystentTęcza BrodniaZawisza II Rzgów0:0
66422 maja 2011r.BgłównyOrzeł WróblewGKS Bedlno2:4
66321 maja 2011r.AasystentMagnat SierpówOrzeł II Parzęczew7:0
66115 maja 2011r.MichałowiczgłównyMGLKS Uniejów/OstrowskoKolejarz Łódź1:2
66215 maja 2011r.AasystentWitonianka WitoniaAMII Łódź-Nowosolna3:2
66008 maja 2011r.AasystentZamek SkotnikiWitonianka Witonia2:2
65807 maja 2011r.łódzka liga juniorówasystentMKS Górnik ŁęczycaKolejarz Łódź3:3
65907 maja 2011r.AasystentSparta LeśmierzMGLKS Uniejów/Ostrowsko1:2
65701 maja 2011r.AasystentVictoria GrabówLKS Świnice Warckie1:0
65630 kwietnia 2011r.AasystentJutrzenka BychlewIskra Dobroń1:1
65423 kwietnia 2011r.KuchargłównyMKP Boruta ZgierzOstrovia Ostrowy7:0
65523 kwietnia 2011r.AasystentOrlik SobieńJutrzenka Bychlew0:4
65322 kwietnia 2011r.wojewódzka liga juniorów młodszychasystentAkademia Piłkarska ŁKSBiałka Biała Rawska11:0
65217 kwietnia 2011r.AasystentZryw ŚliwnikiDąbrowianka Dąbrowice2:2
65116 kwietnia 2011r.AasystentJutrzenka BychlewZawisza II Rzgów1:1
65010 kwietnia 2011r.AasystentLKS Kalonka2:1
64909 kwietnia 2011r.AasystentNer PoddębiceOstrovia Ostrowy4:0
64702 kwietnia 2011r.łódzka klasa juniorówasystentLKS Świnice WarckieMalina Piątek11:1
64802 kwietnia 2011r.AasystentLKS Świnice WarckieDąbrowianka Dąbrowice3:2
64626 marca 2011r.wojewódzka liga DeynagłównyWidzew ŁódźPogoń Ekolog Zduńska Wola3:5
64507 listopada 2010r.BgłównyFenix WągryHuragan Swędów0:3
64306 listopada 2010r.łódzka liga juniorówasystentSokół Aleksandrów ŁódzkiVictoria Łódź1:1
64406 listopada 2010r.łódzka klasa juniorówasystentNer PoddębiceWitonianka Witonia7:0
64231 października 2010r.łódzka liga juniorówasystentKKS KoluszkiAndrespolia Wiśniowa Góra1:1
64130 października 2010r.AgłównyMGLKS Uniejów/OstrowskoZryw Śliwniki11:1
64024 października 2010r.łódzka liga juniorówasystentStart ŁódźAndrespolia Wiśniowa Góra5:5
63923 października 2010r.AasystentAMII NowosolnaLKS Kalonka5:2
63817 października 2010r.AasystentWitonianka WitoniaAndrespolia Wiśniowa Góra2:4
63716 października 2010r.łódzka klasa juniorówasystentBzura MłogoszynVictoria Grabów6:1
63510 października 2010r.BgłównySazan PęczniewGLKS Sarnów/Dalików1:6
63610 października 2010r.AasystentOrlik SobieńTornado Łódź3:2
63309 października 2010r.wojewódzka liga DeynagłównyUKS SMS ŁódźWidok Skierniewice1:3
63409 października 2010r.AasystentSparta LeśmierzNer Poddębice0:0
63103 października 2010r.AasystentBurza PawlikowiceOrlik Sobień4:2
63203 października 2010r.łódzka liga juniorówasystentBurza PawlikowiceStart Łódź2:1
63002 października 2010r.łódzka liga juniorówgłównyKS Wola ZaradzyńskaWłókniarz Zgierz1:4
62926 września 2010r.BasystentGKS ByszewTygrys Solca Wielka7:1
62825 września 2010r.AasystentDąbrowianka DąbrowiceOstrovia Ostrowy1:0
62719 września 2010r.BgłównyKanarki MałachowiceLUKS Olimpia Oporów8:2
62518 września 2010r.łódzka liga juniorówasystentSokół AleksandrówMKS Górnik Łęczyca0:4
62618 września 2010r.AasystentMiazga BrójceKotan Ozorków1:1
62415 września 2010r.łódzka liga juniorówasystentMKS KutnoMKP Boruta Zgierz3:1
62312 września 2010r.łódzka liga juniorówgłównyKKS KoluszkiŁodzianka Łódź1:0
62111 września 2010r.łódzka liga juniorówasystentWłókniarz ZgierzStart Łódź1:2
62211 września 2010r.łódzka klasa juniorówgłównyMalina PiątekNer Poddębice8:1
62029 sierpnia 2010r.AasystentLZS CedrowiceZryw Śliwniki3:4
61928 sierpnia 2010r.AasystentLKS Witonianka WitoniaStruga Dobieszków3:1
61821 sierpnia 2010r.towarzyskigłównyWłókniarz KonstantynówUKS SMS Łódź1:3
61720 czerwca 2010r.AasystentIskra DobrońGKS Ksawerów3:0
61619 czerwca 2010r.AgłównyGra-Lech JordanówLKS Kalonka-Kopanka5:0
61516 czerwca 2010r.GórskigłównyWłókniarz KonstantynówŁodzianka Łódź3:0
61412 czerwca 2010r.łódzka liga juniorówasystentNer PoddębiceMKS Żychlin2:5
61310 czerwca 2010r.AasystentOrzeł II ParzęczewIskra Dobroń1:3
61202 czerwca 2010r.łódzka klasa juniorówasystentWitonianka WitoniaGórnik Łęczyca1:5
61030 maja 2010r.łódzka liga juniorówasystentGórnik ŁęczycaBzura Młogoszyn11:0
61130 maja 2010r.BgłównyLKS CedrowiceKanarki Małachowice1:0
60829 maja 2010r.DeynagłównyKS Wola ZaradzyńskaNer Poddębice1:3
60929 maja 2010r.łódzka liga juniorówasystentOrlik SobieńStal Głowno1:2
60726 maja 2010r.DeynagłównyMGLKS Uniejów/OstrowskoLKS Polonia Andrzejów3:1
60523 maja 2010r.łódzka liga juniorówasystentWłókniarz T-K PabianiceMKS Expom Krośniewianka Krośniewice11:0
60623 maja 2010r.łódzka liga juniorówasystentWidzew II ŁódźStart Brzeziny5:0
60422 maja 2010r.AasystentMGLKS Uniejów/OstrowskoZawisza II Rzgów4:2
60216 maja 2010r.BgłównyStart SzczawinUKS Lipiniacy Lipiny8:0
60316 maja 2010r.łódzka liga juniorówasystentTornado ŁódźKKS Koluszki7:0
60015 maja 2010r.łódzka liga juniorówasystentStart BrzezinyTur Ozorków3:0
60115 maja 2010r.AasystentKotan OzorkówAMII Nowosolna0:3
59911 maja 2010r.łódzka liga juniorówasystentMKP Boruta ZgierzSokół Aleksandrów0:2
59709 maja 2010r.łódzka klasa juniorówasystentBzura MłogoszynVictoria Grabów1:5
59809 maja 2010r.AasystentBzura MłogoszynDąbrowianka Dąbrowice3:1
59608 maja 2010r.AasystentJutrzenka BychlewZawisza II Rzgów1:1
59504 maja 2010r.łódzka liga juniorówasystentStart ŁódźKolejarz Łódź5:0
59403 maja 2010r.GórskigłównyLKS GałkówekWłókniarz Konstantynów4:2
59302 maja 2010r.BgłównyLKS Sokół SkromnicaOrzeł Wróblew0:7
59101 maja 2010r.łódzka liga juniorówasystentVictoria GrabówMKS Żychlin1:5
59201 maja 2010r.AasystentZryw ŚliwnikiMalina Piątek4:2
59027 kwietnia 2010r.GórskigłównyStal GłownoTUR Ozorków3:0
58921 kwietnia 2010r.wojewódzka liga juniorów starszychasystentWidzew ŁódźWKS Wieluń7:2
58703 kwietnia 2010r.łódzka liga juniorówgłównyTornado ŁódźCHKS II Łódź2:0
58803 kwietnia 2010r.V ligaasystentMKS 2000 TuszynSKS Start Łódź4:1
58628 marca 2010r.II liga kobietasystentUMKS ZgierzCeramika Opoczno2:0
58327 marca 2010r.łódzka liga juniorówasystentTur OzorkówSokół Aleksandrów1:0
58427 marca 2010r.towarzyskigłównyVictoria ŁódźStruga Dobieszków4:5
58527 marca 2010r.towarzyskigłównyVictoria Łódź (jun.)MKS Mianów2:1
58214 listopada 2009r.wojewódzka liga juniorów młodszychasystentWłókniarz KonstantynówCeramika Opoczno0:3
58111 listopada 2009r.AasystentOrzeł II ParzęczewGKS Ksawerów1:2
58008 listopada 2009r.V ligaasystentSokół II AleksandrówStal Głowno4:1
57907 listopada 2009r.AasystentLKS RosanówMiazga Brójce14:2
57831 października 2009r.BgłównyLKS Sokół SkromnicaLKS Tygrys Solca Wielka1:10
57725 października 2009r.AasystentBzura MłogoszynVictoria Grabów4:1
57524 października 2009r.wojewódzka liga juniorów młodszychasystentWłókniarz KonstantynówAkademia Piłkarska ŁKS1:3
57624 października 2009r.AasystentSokół LutomierskOrzeł II Parzęczew6:0
57420 października 2009r.GórskigłównyTUR OzorkówKKS Koluszki3:9
57318 października 2009r.BgłównyGKS ByszewKotan II Ozorków3:0 vo.
57117 października 2009r.łódzka liga juniorówasystentTur OzorkówWidzew II Łódź2:4
57217 października 2009r.AasystentMKS Expom Krośniewianka KrośniewiceWitonianka Witonia5:1
57011 października 2009r.AasystentWitonianka WitoniaNer Poddębice1:5
56810 października 2009r.wojewódzka liga juniorów starszychasystentMKS KutnoUKS Mechanik Radomsko1:2
56910 października 2009r.AasystentGra-Lech JordanówRKS Łódź6:1
56707 października 2009r.Puchar PolskiasystentPogoń RogówKKS Koluszkipd. 1:3
56605 października 2009r.GórskigłównyMKP Boruta ZgierzWłókniarz Zgierz0:0
56504 października 2009r.BgłównyHetman ŚleszynSparta Dobrzelin6:2
56303 października 2009r.wojewódzka liga juniorów starszychasystentAkademia Piłkarska ŁKSWłókniarz Konstantynów2:0
56403 października 2009r.AasystentAMII NowosolnaKotan Ozorków4:4
56230 września 2009r.V ligaasystentWłókniarz ZgierzSokół II Aleksandrów4:3
56127 września 2009r.BgłównyHuragan SwędówLKS Gieczno5:0
55926 września 2009r.łódzka liga juniorówgłównyStart ŁódźTur Ozorków5:4
56026 września 2009r.AasystentIskra DobrońMGLKS Uniejów/Ostrowsko2:2
55824 września 2009r.KuchargłównyLKS RosanówZjednoczeni Stryków1:11
55620 września 2009r.BgłównyOrzeł WróblewLKS Sokół Skromnica4:2
55720 września 2009r.BasystentTygrys Solca WielkaSparta Dobrzelin7:2
55519 września 2009r.AasystentAndrespolia Wiśniowa GóraLKS Kalonka14:2
55416 września 2009r.łódzka klasa juniorówgłównyStart ŁódźMKS Górnik Łęczyca0:0
55313 września 2009r.BgłównyBłękitni DmosinUKS Lipiniacy Lipiny15:0
55112 września 2009r.łódzka klasa juniorówgłównyNer PoddębiceBzura Młogoszyn5:1
55212 września 2009r.AasystentLKS SarnówVictoria Rąbień1:7
55009 września 2009r.V ligaasystentPogoń RogówWłókniarz Zgierz1:12
54806 września 2009r.AasystentZjednoczeni II StrykówLKS Rosanów0:4
54906 września 2009r.AasystentVictoria RąbieńKS Wola Zaradzyńska9:1
54705 września 2009r.wojewódzka liga KucharagłównyOrzeł ŁódźGKS Bełchatów2:7
54602 września 2009r.AasystentZryw ŚliwnikiSparta Leśmierz2:0
54430 sierpnia 2009r.łódzka klasa juniorówasystentMalina PiątekWitonianka Witonia1:6
54530 sierpnia 2009r.łódzka klasa juniorówasystentMKS ŻychlinŁodzianka Łódź1:1
54229 sierpnia 2009r.łódzka klasa juniorówgłównyVictoria GrabówNer Poddębice0:3
54329 sierpnia 2009r.AasystentSparta LeśmierzWitonianka Witonia5:1
54127 sierpnia 2009r.Puchar PolskigłównyTornado ŁódźMalina Piątek1:3
54026 sierpnia 2009r.Puchar PolskigłównyHetman ŚleszynVictoria Grabów1:1 k.1:3
53928 czerwca 2009r.Puchar Wójta gm. OzorkówasystentMagnat SierpówSparta Leśmierz2:1
53818 czerwca 2009r.KuchargłównyWłókniarz KonstantynówRKS Łódź4:0
53717 czerwca 2009r.V ligaasystentNer PoddębiceTur Ozorków3:2
53614 czerwca 2009r.BgłównyCzarni SmardzewStruga Dobieszków2:6
53513 czerwca 2009r.wojewódzka liga KucharagłównyWidzew ŁódźSAS VIS Skierniewice3:0
53307 czerwca 2009r.łódzka liga juniorówasystentMKS 2000 TuszynKolejarz Łódź1:5
53407 czerwca 2009r.Puchar Wójta gm. OzorkówgłównyOrzeł WróblewLKS Modlna4:2
53206 czerwca 2009r.wojewódzka liga KucharagłównyŁKS ŁódźUKS SMS Łódź0:2
53101 czerwca 2009r.GórskigłównyKolejarz ŁódźGosso Stal Głowno3:0
52930 maja 2009r.wojewódzka liga juniorów młodszychasystentWłókniarz PabianiceWidzew Łódź1:0
53030 maja 2009r.AasystentOrlik SobieńOrzeł Piątkowisko2:3
52827 maja 2009r.BgłównySokół SkromnicaKanarki Małachowice1:6
52724 maja 2009r.BgłównyLKS DąbrówkaMKS Mianów3:2
52618 maja 2009r.GórskigłównyWłókniarz KonstantynówPolonia Andrzejów0:0
52417 maja 2009r.łódzka klasa juniorówasystentWłókniarz ZgierzLKS Gałkówek3:2
52517 maja 2009r.BgłównyLKS GałkówekStart Szczawin4:1
52316 maja 2009r.AasystentBzura MłogoszynLKS Świnice Warckie5:2
52211 maja 2009r.GórskigłównyMetalowiec ŁódźOrzeł Parzęczew6:3
52010 maja 2009r.łódzka liga juniorówasystentOrzeł ParzęczewTUR Ozorków2:3
52110 maja 2009r.AasystentMagnat SierpówGLKS Bedlno2:3
51909 maja 2009r.wojewódzka liga juniorów młodszychasystentŁKS ŁódźLUKS Bałucz1:1
51803 maja 2009r.BgłównyLZS CedrowiceKanarki Małachowice2:2
51602 maja 2009r.łódzka liga juniorówasystentCHKS ŁódźŁodzianka II Łódź10:1
51702 maja 2009r.AasystentLKS SarnówOrzeł Parzęczew2:1
51401 maja 2009r.Puchar L. JezierskiegoasystentZachodniopomorski ZPNOpolski ZPN5:2
51501 maja 2009r.Puchar L. JezierskiegoasystentZachodniopomorski ZPNŁódzki ZPN0:3
51329 kwietnia 2009r.AasystentSokół LutomierskZawisza II Rzgów4:0
51228 kwietnia 2009r.GórskigłównyPolonia AndrzejówTUR Ozorków6:4
51025 kwietnia 2009r.wojewódzka liga juniorów młodszychasystentWidzew ŁódźUKS SMS Łódź0:2
51125 kwietnia 2009r.AasystentAMII NowosolnaZjednoczeni II Stryków0:1
50922 kwietnia 2009r.łódzka liga juniorówasystentUKS SMS ŁódźSokół Aleksandrów1:1
50820 kwietnia 2009r.GórskigłównyWłókniarz PabianiceOrzeł Łódź1:1
50619 kwietnia 2009r.łódzka liga juniorówasystentPTC PabianiceKotan Ozorków10:0
50719 kwietnia 2009r.BgłównyPisia ZygryVictoria Łódź1:3
50518 kwietnia 2009r.łódzka klasa juniorówasystentVictoria ŁódźPTC Pabianice1:3
50311 kwietnia 2009r.wojewódzka liga DeynygłównyAndrespolia Wiśniowa GóraŁKS Łódź0:3
50411 kwietnia 2009r.AasystentAMII NowosolnaWłókniarz Zgierz0:6
50209 kwietnia 2009r.GórskigłównyUKS SMS IV ŁódźKKS II Koluszki9:1
50005 kwietnia 2009r.łódzka liga juniorówasystentOrzeł ParzęczewNer Poddębice2:1
50105 kwietnia 2009r.łódzka liga juniorówasystentMKP Boruta ZgierzWłókniarz Pabianice1:2
49929 marca 2009r.wojewódzka liga juniorów starszychasystentMKS Górnik ŁęczycaMKS Łodzianka Łódź2:0
49817 listopada 2008r.towarzyskieasystentWidzew Łódź U-21Korona Kielce U-214:1
49711 listopada 2008r.V ligaasystentNer PoddębiceSokół II Aleksandrów0:2
49608 listopada 2008r.woj. MichałowiczgłównyWidzew ŁódźCHKS Łódź6:1
49504 listopada 2008r.GórskigłównyUKS SMS II ŁódźOrzeł II Łódź3:0
49402 listopada 2008r.BgłównyHetman ŚleszynSantos Czerchów5:0
49330 października 2008r.GórskigłównyCHKS II ŁódźStart III Łódź3:3
49228 października 2008r.GórskigłównyWłókniarz ZgierzWidzew II Łódź0:1
49127 października 2008r.GórskigłównyMGLKS Uniejów/OstrowskoTur Ozorków1:5
49023 października 2008r.GórskigłównyMKP III ZgierzTur II Ozorków5:3
48921 października 2008r.GórskigłównySokół AleksandrówCHKS Łódź6:0
48820 października 2008r.GórskigłównyMKP II ZgierzSport Perfect Łódź2:8
48718 października 2008r.AgłównyOrzeł ŁódźJutrzenka Bychlew1:1
48616 października 2008r.GórskigłównyTur II OzorkówŁodzianka II Łódź8:1
48515 października 2008r.Puchar PolskiasystentLKS SarnówMKP Zgierz4:1
48407 października 2008r.GórskigłównySport Perfect ŁódźWłókniarz Zgierz3:0
48306 października 2008r.GórskigłównyLKS GałkówekGKS Ksawerów7:1
48201 października 2008r.KuchargłównyGra-Lech JordanówRKS Łódź4:5
48130 września 2008r.GórskigłównyWłókniarz ZgierzUKS SMS II Łódź2:0
48028 września 2008r.AasystentZjednoczeni II StrykówGra-Lech Jordanów1:3
47827 września 2008r.łódzka liga juniorówasystentGosso Stal GłownoMKS 2000 Tuszyn1:2
47927 września 2008r.łódzka liga juniorówgłównyŁodzianka II ŁódźCHKS Łódź2:4
47724 września 2008r.DeynagłównyWłókniarz KonstantynówStart Łódź1:1
47623 września 2008r.GórskigłównyWłókniarz KonstantynówMGLKS Uniejów/Ostrowsko3:0
47521 września 2008r.BgłównyTygrys Solca WielkaKanarki Małachowice3:4
47320 września 2008r.łódzka klasa juniorówgłównyUKS SMS ŁódźVictoria Łódź13:0
47420 września 2008r.AasystentIskra DobrońOrlik Sobień8:0
47218 września 2008r.łódzka liga juniorówasystentUKS SMS II ŁódźStart Łódź4:0
47117 września 2008r.V ligaasystentGosso Stal GłownoStart Łódź1:1
47016 września 2008r.GórskigłównyTur OzorkówPolonia Andrzejów12:0
46914 września 2008r.DeynagłównyMKP ZgierzMKS Leśmierz5:2
46713 września 2008r.DeynagłównyVictoria GrabówMKS Żychlin2:3
46813 września 2008r.AasystentRKS ŁódźKotan Ozorków5:1
46611 września 2008r.łódzka liga juniorówasystentNer PoddębiceMKS 2000 Tuszyn2:1
46410 września 2008r.woj. liga KuchargłównyWidzew ŁódźCeramika Opoczno4:3
46510 września 2008r.woj. liga DeynaasystentWidzew ŁódźCeramika Opoczno2:3
46207 września 2008r.łódzka klasa juniorówasystentWłókniarz ZgierzTornado Łódź3:1
46307 września 2008r.łódzka klasa juniorówgłównyKrośniewianka KrośniewiceBzura Młogoszyn1:2
46106 września 2008r.AasystentGra-Lech JordanówRKS Łódź4:2
46003 września 2008r.Puchar PolskiasystentMiazga BrójceKKS Koluszki2:2 k.5:3
45931 sierpnia 2008r.BgłównySazan PęczniewVictoria Łódź4:0
45730 sierpnia 2008r.łódzka klasa juniorówasystentTornado ŁódźPTC Pabianice0:3
45830 sierpnia 2008r.AasystentRKS ŁódźAndrespolia Wiśniowa Góra4:3
45627 sierpnia 2008r.V ligaasystentKKS KoluszkiLKS Różyca0:1
45512 czerwca 2008r.DeynagłównyWłókniarz ZgierzLKS Gałkówek2:1
45409 czerwca 2008r.MichałowiczgłównyStart ŁódźMKS Leśmierz0:3
45308 czerwca 2008r.AasystentDąbrowianka DąbrowiceSparta Leśmierz3:1
45205 czerwca 2008r.GórskiasystentKKS KoluszkiPTC Pabianice0:3
45104 czerwca 2008r.MichałowiczgłównyMKP ZgierzAndrespolia Wiśniowa Góra2:0
45031 maja 2008r.BgłównyCzarni SmardzewStruga Dobieszków2:0
44920 maja 2008r.GórskigłównyPolonia AndrzejówStart II Łódź2:4
44814 maja 2008r.DeynagłównyMKS Górnik ŁęczycaCHKS Łódź3:3
44712 maja 2008r.GórskigłównyMGLKS Uniejów/OstrowskoRKS Łódź1:3
44605 maja 2008r.GórskigłównyZawisza RzgówKolejarz Łódź2:2
44503 maja 2008r.BasystentLZS ByszewTygrys Solca Wielka4:2
44401 maja 2008r.AasystentIskra DobrońGLKS Dłutów1:1
44330 kwietnia 2008r.MichałowiczgłównyMKP ZgierzMKS Łodzianka Łódź3:1
44228 kwietnia 2008r.GórskigłównyTur OzorkówMKS Łodzianka Łódź2:2
44122 kwietnia 2008r.GórskigłównyUKS SMS II ŁódźStart II Łódź7:1
44020 kwietnia 2008r.łódzka liga juniorówasystentGórnik ŁęczycaŁodzianka Łódź1:0
43916 kwietnia 2008r.wojewódzka liga DeynaasystentUKS SMS ŁódźMazovia Rawa Mazowiecka7:0
43814 kwietnia 2008r.GórskigłównyVictoria ŁódźMGLKS Uniejów/Ostrowsko3:4
43704 kwietnia 2008r.GórskigłównyMKP III ZgierzUKS SMS IV Łódź3:0
43601 kwietnia 2008r.GórskigłównyMKP II ZgierzUKS SMS II Łódź2:14
43526 marca 2008r.V ligaasystentLKS RóżycaKolejarz Łódź0:0
43417 listopada 2007r.V ligaasystentLKS RosanówOrzeł Łódź4:3
43307 listopada 2007r.łódzka liga juniorówasystentCHKS ŁódźŁodzianka Łódź2:2
43206 listopada 2007r.GórskigłównyWłókniarz T-K PabianiceMKP II Zgierz6:3
43104 listopada 2007r.BgłównySantos CzerchówWitonianka Witonia0:2
43003 listopada 2007r.wojewódzka liga juniorów starszychasystentOrzeł ŁódźPiotrcovia Piotrków Tryb.2:1
42902 listopada 2007r.GórskigłównyŁKS ŁódźStart II Łódź5:4
42831 października 2007r.GórskigłównyMKS Górnik ŁęczycaTUR Ozorków1:2
42730 października 2007r.MichałowiczgłównyIskra DobrońMKS Leśmierz6:1
42629 października 2007r.GórskigłównyTUR OzorkówCHKS Łódź5:2
42524 października 2007r.łódzka liga juniorówasystentUKS SMS III ŁódźMalina Piątek10:1
42322 października 2007r.GórskigłównyŁKS ŁódźŁodzianka Łódź6:0
42422 października 2007r.GórskigłównyŁKS II ŁódźWłókniarz T-K III Pabianice3:0
42221 października 2007r.BgłównyLKS GiecznoZjednoczeni II Stryków1:5
42020 października 2007r.MichałowiczgłównyAndrespolia Wiśniowa GóraŁodzianka Łódź3:0
42120 października 2007r.liga okręgowaasystentLKS RóżycaTur Ozorków1:3
41915 października 2007r.GórskigłównyTUR OzorkówUKS SMS Łódź0:11
41809 października 2007r.GórskigłównyMULKS Aleksandrów ŁódzkiMKP Zgierz3:5
41708 października 2007r.GórskigłównyMKS Górnik ŁęczycaMKP Zgierz3:3
41507 października 2007r.BgłównyStart SzczawinZamek Skotniki3:1
41607 października 2007r.łódzka klasa juniorówasystentMKS KutnoElta Łódź3:3
41306 października 2007r.MichałowiczgłównyPogoń RogówIskra Dobroń1:5
41406 października 2007r.AasystentLKS SarnówVictoria Rąbień1:1
41203 października 2007r.łódzka klasa juniorówasystentElta ŁódźMKS Górnik Łęczyca1:2
41101 października 2007r.GórskigłównySport Perfect ŁódźKKS Koluszki1:0
41026 września 2007r.łódzka klasa juniorówasystentElta ŁódźWitonianka Witonia7:0
40924 września 2007r.GórskigłównyTUR OzorkówPTC Pabianice0:7
40823 września 2007r.BgłównyNer ŁódźPisia Zygry0:5
40622 września 2007r.II liga kobietasystentMKS 2000 TuszynKKS 1925 Kalisz3:0
40722 września 2007r.V ligaasystentMKS 2000 TuszynPTC Pabianice1:2
40516 września 2007r.BgłównySokół SkromnicaWitonianka Witonia1:5
40315 września 2007r.łódzka liga juniorówasystentŁKS II ŁódźStart II Brzeziny5:2
40415 września 2007r.AasystentPogoń RogówRKS Łódź3:1
40209 września 2007r.BgłównyLKS GiecznoStruga Dobieszków3:2
40108 września 2007r.woj. liga juniorów starszychasystentMKS KutnoPogoń Zduńska Wola3:1
40005 września 2007r.MichałowiczgłównyStart ŁódźWłókniarz Konstantynów5:0
39902 września 2007r.AasystentAndrespolia Wiśniowa GóraPogoń Rogów0:0
39701 września 2007r.woj. MichałowiczgłównyWłókniarz T-K PabianicePMOS Zduńska Wola6:0
39801 września 2007r.AasystentSokół LutomierskIskra Dobroń0:2
39629 sierpnia 2007r.łódzka liga juniorówasystentMKP ZgierzUKS SMS II Łódź0:2
39527 sierpnia 2007r.GórskigłównyMKP ZgierzŁodzianka Łódź6:0
39426 sierpnia 2007r.AasystentZryw ŚliwnikiBzura Młogoszyn1:7
39225 sierpnia 2007r.woj. liga juniorów starszychasystentOrzeł ŁódźPogoń Zduńska Wola3:1
39325 sierpnia 2007r.V ligaasystentStart BrzezinyWłókniarz II Konstantynów4:0
39122 sierpnia 2007r.Puchar PolskigłównyZamek SkotnikiVictoria Grabów1:2
39008 sierpnia 2007r.Puchar PolskigłównyLKS DąbrówkaOrlik Sobień0:3
38929 lipca 2007r.towarzyskigłównyMagnat SierpówZamek Skotniki3:0
38816 czerwca 2007r.V ligaasystentGKS BedlnoZawisza Rzgów0:5
38713 czerwca 2007r.woj. liga juniorów starszychasystentWidzew ŁódźZLKS Woy Opoczno3:2
38610 czerwca 2007r.AasystentGLKS DłutówZawisza II Rzgów3:2
38409 czerwca 2007r.wojewódzka liga DeynygłównyUKS SMS ŁódźUnia Skierniewice7:0
38509 czerwca 2007r.AasystentKrośniewianka KrośniewiceOstrowia Ostrowy7:0
38306 czerwca 2007r.łódzka liga juniorówasystentTur OzorkówVictoria Łódź3:1
38103 czerwca 2007r.BgłównyCzarni SmardzewHetman Łódź5:0
38203 czerwca 2007r.AasystentOrzeł II ParzęczewLKS Sarnów1:1
37902 czerwca 2007r.woj. liga jun. młodszychasystentOrzeł ŁódźUnia Skierniewice0:4
38002 czerwca 2007r.AasystentKS APK NowosolnaWłókniarz Zgierz2:1
37830 maja 2007r.DeynagłównyUKS SMS II ŁódźHurtap Górnik Łęczyca2:3
37727 maja 2007r.BgłównyVictoria ŁódźCzarni Smardzew0:1
37526 maja 2007r.MichałowiczgłównyPTC PabianiceTur Ozorków3:6
37626 maja 2007r.AasystentAndrespolia Wiśniowa GóraZawisza II Rzgów2:3
37424 maja 2007r.GórskigłównyWUKS ZgierzMKS 2000 Tuszyn3:0
37320 maja 2007r.BgłównyHuragan SwędówSokół Lutomiersk3:5
37119 maja 2007r.woj. liga juniorów starszychasystentCHKS ŁódźMazovia Rawa Mazowiecka9:0
37219 maja 2007r.AasystentVictoria RąbieńPolonia Andrzejów2:4
37016 maja 2007r.BgłównyStart II ŁódźVictoria Łódź7:1
36913 maja 2007r.AasystentLKS KalonkaLKS Dąbrówka2:1
36812 maja 2007r.V ligaasystentLKS RóżycaGKS Bedlno6:0
36706 maja 2007r.BgłównyOrzeł PiątkowiskoStruga Dobieszków1:1
36605 maja 2007r.AasystentVictoria RąbieńBłękitni Dmosin3:0
36503 maja 2007r.AasystentVictoria RąbieńLKS Dąbrówka5:3
36402 maja 2007r.BgłównyCzarni SmardzewStart II Łódź1:5
36229 kwietnia 2007r.BasystentGKS II KsawerówZjednoczeni II Stryków4:1
36329 kwietnia 2007r.AasystentWłókniarz II KonstantynówZawisza II Rzgów2:0
36128 kwietnia 2007r.AasystentSparta DobrzelinMagnat Sierpów2:3
36025 kwietnia 2007r.woj. liga juniorów starszychasystentCHKS ŁódźWłókniarz T-K Pabianice3:1
35822 kwietnia 2007r.BgłównyHetman ŁódźSokół Popów1:3
35922 kwietnia 2007r.łódzka liga juniorówasystentKolejarz ŁódźMKS Kutno0:4
35721 kwietnia 2007r.V ligaasystentKolejarz ŁódźZawisza Rzgów0:1
35617 kwietnia 2007r.GórskigłównyZawisza RzgówWłókniarz Konstantynów5:0
35515 kwietnia 2007r.BgłównyKotan OzorkówLKS Gieczno3:0
35414 kwietnia 2007r.AasystentKS APK NowosolnaOrlik Sobień1:0
35311 kwietnia 2007r.łódzka liga juniorówasystentSokół Syguła AleksandrówHurtap Górnik Łęczyca0:5
35207 kwietnia 2007r.woj. liga juniorów starszychasystentWłókniarz PabianicePiotrcovia Piotrków Tryb.1:1
35001 kwietnia 2007r.BgłównyStart SzczawinSokół Lutomiersk4:5
35101 kwietnia 2007r.BasystentLKS CedrowiceKotan Ozorków3:2
34931 marca 2007r.klasa okręgowa juniorówasystentMKP ZgierzRKS Łódź2:2
34727 marca 2007r.GórskigłównyUKS SMS II ŁódźCHKS II Łódź7:0
34827 marca 2007r.GórskigłównyUKS SMS IV ŁódźUKS SMS III Łódź1:12
34626 marca 2007r.GórskigłównyWidzew ŁódźCHKS Łódź5:0
34524 marca 2007r.DeynagłównyOrzeł ŁódźCHKS Łódź0:1
34411 listopada 2006r.woj. liga jun. młodszychasystentOrzeł ŁódźLechia 1923 Tomaszów Maz.0:0
34306 listopada 2006r.GórskigłównyOrzeł ŁódźPTC Pabianice7:2
34205 listopada 2006r.woj. liga jun. młodszychasystentMKP ZgierzPogoń Łask-Kolumna3:1
34104 listopada 2006r.AasystentSparta LeśmierzSparta Dobrzelin2:2
34029 października 2006r.woj. liga jun. starszychasystentHurtap Górnik ŁęczycaGKS BOT Bełchatów0:3
33828 października 2006r.MichałowiczgłównyWłókniarz ZgierzKKS Koluszki2:3
33928 października 2006r.BgłównyPogoń RogówZjednoczeni II Stryków7:2
33723 października 2006r.GórskigłównyWUKS ZgierzTur Ozorków2:0
33622 października 2006r.BgłównyKotan OzorkówOrzeł Wróblew6:5
33421 października 2006r.wojewódzka liga KucharagłównyStart ŁódźWKS Wieluń0:3
33521 października 2006r.V ligaasystentOrzeł ŁódźGKS Bedlno2:0
33215 października 2006r.BasystentKanarki MałachowiceKotan Ozorków1:5
33315 października 2006r.AasystentMetalowiec ŁódźWłókniarz II Konstantynów1:5
33111 października 2006r.BgłównySokół LutomierskStart Szczawin3:0
33010 października 2006r.GórskigłównyMKP II ZgierzCHKS II Łódź4:2
32808 października 2006r.woj. liga jun. starszychasystentWłókniarz T-K PabianiceCHKS Łódź0:4
32908 października 2006r.II liga kobietasystentMKS 2000 TuszynKS Michałowo3:0
32707 października 2006r.BgłównyMaro ŁódźLZS Justynów0:15
32604 października 2006r.Puchar PolskiasystentTur OzorkówWłókniarz Konstantynów0:3
32502 października 2006r.GórskigłównyMKP ZgierzCHKS Łódź6:2
32301 października 2006r.BgłównyOrzeł WróblewHetman Śleszyn2:6
32401 października 2006r.BasystentSokół SkromnicaLKS Gieczno4:2
32230 września 2006r.woj. liga jun. młodszychasystentStart ŁódźŁKS Łódź1:5
32127 września 2006r.DeynagłównyHurtap Górnik ŁęczycaOstrowia Ostrowy1:2
32026 września 2006r.GórskigłównyWłókniarz II ZgierzMKP III Zgierz0:9
31925 września 2006r.GórskigłównyTUR OzorkówZjednoczeni Stryków4:0
31824 września 2006r.BgłównyStart II ŁódźCzarni Smardzew4:0
31723 września 2006r.AasystentMGLKS Uniejów/OstrowskoLKS Kalonka2:0
31620 września 2006r.woj. liga jun. młodszychasystentWidzew ŁódźUnia Skierniewice6:2
31519 września 2006r.Puchar PolskiasystentTur OzorkówHurtap Górnik Łęczyca3:1
31417 września 2006r.BgłównyVictoria ŁódźHuragan Swędów3:1
31216 września 2006r.klasa okręgowa juniorówasystentMULKS AleksandrówTornado Łódź10:0
31316 września 2006r.AasystentLKS Świnice WarckieTur Ozorków0:5
31112 września 2006r.GórskigłównyŁKS III ŁódźLKS Kalonka3:0
31010 września 2006r.BgłównyTygrys Solca WielkaKanarki Małachowice0:10
30809 września 2006r.łódzka liga juniorówasystentWłókniarz T-K PabianiceTur Ozorków1:4
30909 września 2006r.AasystentGLKS DłutówMetalowiec Łódź2:2
30704 września 2006r.GórskigłównyHurtap Górnik ŁęczycaKKS Koluszki5:3
30503 września 2006r.BgłównyStart SzczawinHuragan Swędów6:2
30603 września 2006r.klasa okręgowa juniorówasystentŁodzianka ŁódźZawisza Rzgów2:2
30202 września 2006r.łódzka liga juniorówasystentOrzeł ŁódźStart Brzeziny3:0
30302 września 2006r.woj. liga jun. młodszychasystentOrzeł ŁódźGKS BOT Bełchatów0:5
30402 września 2006r.woj. liga KucharagłównyOrzeł ŁódźUKS SMS Łódź0:3
30131 sierpnia 2006r.GórskigłównyCHKS ŁódźŁodzianka Łódź1:1
30029 sierpnia 2006r.GórskigłównyŁKS III ŁódźWidzew III Łódź2:2
29928 sierpnia 2006r.GórskigłównyWłókniarz ZgierzZjednoczeni Stryków1:1
29827 sierpnia 2006r.AasystentTur OzorkówBzura Młogoszyn2:0
29526 sierpnia 2006r.Nike Premier CupasystentUKS Zielona GóraStal Rzeszów0:2
29626 sierpnia 2006r.Nike Premier CupasystentUKS SMS ŁódźJagiellonia Białystok5:0
29726 sierpnia 2006r.AgłównyLKS DąbrówkaOrlik Sobień0:8
29415 sierpnia 2006r.Puchar PolskiasystentMKS MianówSazan Pęczniew2:3
29312 sierpnia 2006r.sparinggłównyWłókniarz ZgierzOrlik Sobień2:3
29212 czerwca 2006r.GórskigłównyMKP ZgierzWidzew Łódź1:4
29111 czerwca 2006r.MichałowiczgłównyMKP ZgierzLKS Różyca0:3
28910 czerwca 2006r.DeynagłównyKolejarz ŁódźKKS Koluszki0:3
29010 czerwca 2006r.AasystentJutrzenka BychlewZawisza II Rzgów2:1
28805 czerwca 2006r.GórskigłównyVictoria ŁódźIskra Dobroń0:3
28704 czerwca 2006r.BgłównyCzarni SmardzewPogoń Rogów2:3
28503 czerwca 2006r.DeynagłównySokół Syguła AleksandrówBłękitni Dmosin4:0
28603 czerwca 2006r.AasystentIskra DobrońJutrzenka Bychlew3:2
28430 maja 2006r.GórskigłównyPTC PabianiceLZS Justynów0:0
28228 maja 2006r.BgłównyVictoria ŁódźMiazga Brójce4:1
28328 maja 2006r.DeynagłównyVictoria ŁódźLKS Gałkówek0:6
28127 maja 2006r.BasystentPogoń RogówFenix Wągry2:0
28023 maja 2006r.GórskigłównyUKS SMS III ŁódźŁKS III Łódź5:2
27922 maja 2006r.GórskigłównyMetalowiec ŁódźKKS Koluszki2:2
27821 maja 2006r.BgłównyTygrys Solca WielkaOrzeł Wróblew6:3
27720 maja 2006r.AasystentLKS Orlik SobieńLKS Byszewy5:1
27616 maja 2006r.GórskigłównyWidzew III ŁódźOrzeł III Łódź1:4
27514 maja 2006r.łódzka liga juniorówasystentSokół Syguła AleksandrówOstrovia Ostrowy3:1
27413 maja 2006r.wojewódzka liga juniorów młodszychasystentWidzew ŁódźUKS RKS Radomsko6:0
27310 maja 2006r.łódzka liga juniorówasystentMetalowiec ŁódźStart Brzeziny1:5
27109 maja 2006r.Puchar MichałowiczaasystentŁódzki ZPNMazowiecki ZPN0:3
27209 maja 2006r.Puchar DeynyasystentŁódzki ZPNMazowiecki ZPN0:2
27007 maja 2006r.DeynagłównyRKS ŁódźNer Poddębice0:0
26906 maja 2006r.łódzka liga juniorówasystentMKP ZgierzPTC Pabianice4:0
26804 maja 2006r.GórskigłównyUKS SMS IV ŁódźOrzeł III Łódź4:3
26603 maja 2006r.DeynagłównyStart ŁódźKKS Koluszki3:0
26703 maja 2006r.AasystentRKS ŁódźLKS Dłutów0:0
26502 maja 2006r.GórskigłównyŁodzianka ŁódźWłókniarz II Pabianice1:6
26401 maja 2006r.GórskigłównyVictoria ŁódźStart Brzeziny2:8
26330 kwietnia 2006r.DeynagłównyKolejarz ŁódźUKS SMS II Łódź1:2
26129 kwietnia 2006r.łódzka liga juniorówasystentUKS SMS II ŁódźPTC Pabianice4:0
26229 kwietnia 2006r.AasystentLKS GałkówekWłókniarz II Konstantynów2:1
26025 kwietnia 2006r.GórskigłównyWidzew ŁódźUKS SMS Łódź0:3
25924 kwietnia 2006r.GórskigłównyStart ŁódźŁodzianka Łódź5:0
25521 kwietnia 2006r.Gimnazjada - półfinałygłównyGimnazjum 37Gimnazjum 430:2
25621 kwietnia 2006r.Gimnazjada - półfinałygłównyGimnazjum 23Gimnazjum 112:3
25721 kwietnia 2006r.Gimnazjada - półfinałygłównyGimnazjum 22Gimnazjum 393:0
25821 kwietnia 2006r.Gimnazjada - półfinałygłównyGimnazjum 8Gimnazjum 167:0
25415 kwietnia 2006r.A piotrkowskaasystentPiotrcovia S.S.A Piotrków Tryb.Gaik Niedośpielin8:1
25212 kwietnia 2006r.towarzyski - GórskigłównyŁódzki ZPNŚwiętokrzyski ZPN5:1
25312 kwietnia 2006r.towarzyski - KuchargłównyŁódzki ZPNŚwiętokrzyski ZPN4:1
25110 kwietnia 2006r.GórskigłównyUKS SMS ŁódźŁodzianka Łódź14:0
25009 kwietnia 2006r.BgłównySokół SkromnicaKanarki Małachowice1:0
24908 kwietnia 2006r.BasystentMiazga BrójceGra-Lech Jordanów0:3
24802 kwietnia 2006r.łódzka liga juniorówasystentTur OzorkówMKS 2000 Tuszyn4:3
24601 kwietnia 2006r.KuchargłównyKolejarz ŁódźLUKS Wiśniowa Góra3:1
24701 kwietnia 2006r.BasystentPogoń RogówMaro Łódź3:0
24522 października 2005r.KuchargłównyOrzeł ParzęczewRKS Łódź10:1
24416 października 2005r.AasystentOrzeł PiątkowiskoWłókniarz II Konstantynów2:0
24315 października 2005r.BasystentPogoń RogówMiazga Brójce0:0
24212 października 2005r.łódzka liga juniorówasystentPTC PabianiceStart Brzeziny2:3
24109 października 2005r.BgłównyStart SzczawinVictoria Łódź5:4
24008 października 2005r.klasa okręgowa juniorówasystentLKS RóżycaLKS Kalonka Kopanka3:0
23902 października 2005r.łódzka liga juniorówasystentHurtap Górnik ŁęczycaKrośniewianka Krośniewice6:1
23801 października 2005r.klasa okręgowa juniorówasystentLKS Świnice WarckieOrzeł Piątkowisko1:1
23725 września 2005r.BgłównyKanarki MałachowiceOrzeł Wróblew5:1
23624 września 2005r.AasystentOrzeł III Leźnica WielkaBłękitni Dmosin0:5
23518 września 2005r.II liga kobietgłównyNer PoddębiceMKS 2000 Tuszyn0:9
23417 września 2005r.klasa okręgowa juniorówgłównyZjednoczeni StrykówLKS Świnice Warckie1:2
23313 września 2005r.liga oldboyówgłównyWłókniarz ZgierzPTC Pabianice3:2
23212 września 2005r.GórskigłównyStart BrzezinyVictoria Łódź6:1
23111 września 2005r.DeynagłównyTur OzorkówMKS 2000 Tuszyn0:1
23010 września 2005r.MichałowiczgłównyStart BrzezinyLZS Justynów8:0
22904 września 2005r.BgłównyBłękitni CiosnyDąb Poddębice2:1
22803 września 2005r.łódzka liga juniorówasystentTur OzorkówMalina Piątek3:1
22731 sierpnia 2005r.Puchar PegzyasystentŁódzki ZPNPiotrkowski ZPN6:0
22628 sierpnia 2005r.AasystentMKS 2000 TuszynIskra Dobroń8:2
22527 sierpnia 2005r.Nike Premier CupasystentWisła PłockJagiellonia Białystok1:0
22411 czerwca 2005r.AasystentPolonia AndrzejówVictoria Grabów2:1
22305 czerwca 2005r.BgłównyStart SzczawinCzarni Smardzew6:1
22204 czerwca 2005r.klasa okręgowa juniorówasystentOrzeł PiątkowiskoIskra Dobroń12:0
22122 maja 2005r.BgłównySantos CzerchówTygrys Solca Wielka3:6
22021 maja 2005r.łódzka liga juniorówasystentBzura OzorkówKKS Koluszki1:3
21915 maja 2005r.BgłównyLKS CedrowiceOrzeł II Parzęczew3:0
21814 maja 2005r.V ligaasystentUKS SMS ŁódźHAS Wartkowice3:1
21703 maja 2005r.BgłównyVictoria RąbieńOrlik Sobień5:0
21601 maja 2005r.AasystentWłókniarz II KonstantynówLKS Kalonka6:1
21530 kwietnia 2005r.łódzka liga juniorówasystentSokół Syguła AleksandrówPTC Pabianice0:3
21326 kwietnia 2005r.Puchar GórskiegoasystentŁódzki ZPNWarmińsko-Mazurski ZPN2:0
21426 kwietnia 2005r.Puchar KucharaasystentŁódzki ZPNWarmińsko-Mazurski ZPN3:0
21224 kwietnia 2005r.BgłównyCzarni SmardzewBłękitni Ciosny1:6
21123 kwietnia 2005r.klasa okręgowa juniorówasystentLZS BorowaLKS Kalonka Byszewy4:0
21019 kwietnia 2005r.GórskigłównyWłókniarz ZgierzPogoń Rogównie odbył się
20917 kwietnia 2005r.AasystentGKS KsawerówPisia Zygry12:0
20816 kwietnia 2005r.AasystentLKS ByszewyLKS Sarnów2:0
20715 kwietnia 2005r.GórskigłównyOrzeł III ŁódźCHKS III Łódź1:1
20612 kwietnia 2005r.GórskigłównyCHKS III ŁódźWłókniarz TK III Pabianice0:1
20510 kwietnia 2005r.BgłównySokół SkromnicaTygrys Solca Wielka2:0
20409 kwietnia 2005r.MichałowiczgłównyLKS GałkówekMKS 2000 Tuszyn3:1
20319 lutego 2005r.sparingasystentWłókniarz ZgierzLZS Różyca1:4
20204 lutego 2005r.sparingasystentŁKS II ŁódźOrzeł Parzęczew8:1
20123 stycznia 2005r.sparinggłównyStart ŁódźStal Niewiadów2:3
20007 listopada 2004r.AasystentKanarki MałachowiceMagnat Sierpów5:2
19930 października 2004r.klasa okręgowa juniorówasystentGosso Stal II GłownoGKS Byszew7:1
19725 października 2004r.GórskigłównyStart I ŁódźMKP I Zgierz0:1
19825 października 2004r.GórskigłównyStart II ŁódźMKP II Zgierz2:2
19624 października 2004r.BgłównyPogromcy RosanówLKS Gieczno2:2
19519 października 2004r.liga oldboyówgłównyWłókniarz ZgierzRelax Brzeziny1:3
19417 października 2004r.BgłównyMiazga BrójceKS Nowosolna Łódź1:2
19316 października 2004r.klasa okręgowa juniorówgłównyUKS Lipiniacy LipinyŁodzianka II Łódź0:1
19210 października 2004r.BgłównyCzarni SmardzewBłękitni Dmosin1:1
19109 października 2004r.klasa okręgowa juniorówgłównyLKS BorowoAndrespolia Wiśniowa Góra0:6
19003 października 2004r.AasystentPisia ZygryLKS Gałkówek0:6
18902 października 2004r.BasystentVictoria RąbieńWłókniarz II Kolejarz Łódź1:4
18826 września 2004r.BgłównySokół SkromnicaSantos Czerchów0:4
18725 września 2004r.łódzka liga juniorówasystentStart BrzezinyBzura Ozorków4:0
18619 września 2004r.BgłównyOrlik SobieńGKS II Ksawerów1:3
18518 września 2004r.klasa okręgowa juniorówasystentPolonia AndrzejówOrzeł Piątkowisko1:2
18311 września 2004r.łódzka liga juniorówasystentStart BrzezinyMKS 2000 Tuszyn10:1
18411 września 2004r.AasystentOrzeł PiątkowiskoBurza Pawlikowice2:0
18208 września 2004r.łódzka liga juniorówasystentOrzeł ŁódźKrośniewianka Krośniewice2:0
18105 września 2004r.BgłównyOrzeł II ParzęczewOrzeł Wróblew11:1
18004 września 2004r.łódzka klasa juniorówgłównyVictoria ŁódźMKS Żychlin2:1
17929 sierpnia 2004r.BgłównyBłękitni DmosinLKS Wrzask1:1
17828 sierpnia 2004r.MichałowiczgłównyNer PoddębiceMKS Kutno2:1
17724 sierpnia 2004r.Puchar PolskiasystentKolejarz ŁódźZawisza II Rzgów0:2
17331 lipca 2004r.towarzyskiasystentBzura OzorkówWłókniarz Zgierz1:1
17431 lipca 2004r.towarzyskiasystentLZS Cedrowice WieśLZS Rosanów0:0
17531 lipca 2004r.towarzyskigłównyLZS RosanówWłókniarz Zgierz2:0
17631 lipca 2004r.towarzyskiasystentBzura OzorkówLZS Cedrowice Wieś8:0
17213 czerwca 2004r.KuchargłównyOrzeł ŁódźGórnik Łęczyca0:1
17106 czerwca 2004r.łódzka liga juniorówasystentBzura OzorkówCzarni Kutno5:2
17005 czerwca 2004r.DeynagłównyGKS KsawerówPTC Pabianice2:3
16930 maja 2004r.łódzka liga juniorówasystentKKS KoluszkiWidzew II Łódź0:5
16829 maja 2004r.KuchargłównyWłókniarz ZgierzLKS Gałkówek6:1
16625 maja 2004r.Puchar MichałowiczaasystentŁódzki ZPNPodlaski ZPN4:0
16725 maja 2004r.Puchar DeynyasystentŁódzki ZPNPodlaski ZPN2:2
16523 maja 2004r.AasystentVictoria GrabówLKS Sarnów1:1
16422 maja 2004r.DeynagłównyGórnik ŁęczycaIskra Dobroń7:1
16319 maja 2004r.BasystentSokół SkromnicaTygrys Solca Wielka3:5
16217 maja 2004r.GórskigłównyVictoria ŁódźLKS Różyca0:7
16116 maja 2004r.łódzka klasa juniorówasystentWłókniarz - Kolejarz ŁódźMalina Piątek7:0
16010 maja 2004r.GórskigłównyOrzeł III ŁódźLUKS Wiśniowa Góra0:2
15809 maja 2004r.BasystentZjednoczeni II StrykówLKS Dąbrówka9:2
15909 maja 2004r.towarzyskiasystentMKP ZgierzUKS SMS Łódź0:2
15708 maja 2004r.DeynagłównyPolonia AndrzejówIskra Dobroń3:2
15602 maja 2004r.AasystentMalina PiątekLKS Świnice Warckie6:0
15525 kwietnia 2004r.łódzka klasa juniorówasystentOrzeł PiątkowiskoWłókniarz-Kolejarz Łódź1:3
15319 kwietnia 2004r.GórskigłównyOrzeł I ŁódźCHKS I Łódź0:0
15419 kwietnia 2004r.GórskigłównyOrzeł II ŁódźCHKS II Łódź1:0
15218 kwietnia 2004r.łódzka liga juniorówasystentUKS SMS II ŁódźStart II Łódź1:0
15114 kwietnia 2004r.łodzka liga juniorówasystentMKP Dankar ZgierzUKS SMS Łódź1:2
15013 kwietnia 2004r.GórskigłównyWłókniarz KonstantynówUKS SMS Łódź2:2
14910 kwietnia 2004r.AasystentLKS KalonkaZawisza II Rzgów0:1
14808 kwietnia 2004r.sparinggłównyWłókniarz ZgierzTS Bełdów2:0
14704 kwietnia 2004r.AasystentKanarki MałachowiceGLKS Dąbrowianka Dąbrowice0:0
14603 kwietnia 2004r.DeynagłównyOrzeł ŁódźKKS Koluszki 3:0
14527 marca 2004r.łódzka klasa juniorówasystentPTC II PabianiceMalina Piątek4:1
14421 marca 2004r.sparingasystentWłókniarz ZgierzZjednoczeni Stryków2:1
14321 lutego 2004r.sparinggłównyStart ŁódźŁKS II Łódź4:0
14117 lutego 2004r.towarzyskiasystentŁKS Łódź (U-16)FC Baghdad - Irak (U-16)10:2
14217 lutego 2004r.sparingasystentUKS SMS ŁódźŁKS Łódź3:3
14007 lutego 2004r.sparingasystentOrzeł II ParzęczewVictoria Rąbień1:0
13931 stycznia 2004r.sparinggłównyStart ŁódźOrzeł Łódź1:1
13811 listopada 2003r.BgłównyOrzeł WróblewTygrys Solca Wielka3:0
13709 listopada 2003r.GórskigłównyUKS SMS ŁódźOrzeł Łódź9:0
13608 listopada 2003r.łódzka liga juniorówasystentNer PoddębiceUKS SMS II Łódź1:3
13530 października 2003r.GórskigłównyStart ŁódźCHKS Łódź1:1
13426 października 2003r.DeynagłównyKKS KoluszkiKrośniewianka Krośniewice4:2
13325 października 2003r.łódzka liga juniorówasystentAndrespolia Wiśniowa GóraWidzew II Łódź1:5
13219 października 2003r.AasystentBaszta UniejówLKS Świnice Warckie5:1
13018 października 2003r.łódzka liga juniorówasystentGosso Stal GłownoStart Brzeziny1:2
13118 października 2003r.V ligaasystentGosso Stal II GłownoElta Łódź1:0
12912 października 2003r.łódzka liga juniorówasystentKKS KoluszkiAndrespolia Wiśniowa Góra2:1
12811 października 2003r.KuchargłównyLKS GałkówekWitonianka Witonia7:2
12605 października 2003r.BasystentWłókniarz Kolejarz ŁódźStruga Dobieszków17:0
12705 października 2003r.łódzka liga juniorówasystentKKS KoluszkiCHKS II Łódź6:3
12504 października 2003r.woj. liga KucharagłównyŁKS ŁódźUKS SMS Łódź0:2
12428 września 2003r.łódzka klasa juniorówasystentŁodzianka II ŁódźUKS SMS III Łódź0:1
12327 września 2003r.KuchargłównyVictoria RąbieńWitonianka Witonia1:1
12221 września 2003r.łódzka klasa juniorówasystentSokół Syguła II AleksandrówVictoria Łódź1:0
12120 września 2003r.DeynagłównyOrzeł ParzęczewLKS Różyca9:0
12017 września 2003r.AasystentTS Bełdów BełdówSokół Lutomiersk6:3
11913 września 2003r.DeynagłównyBaszta UniejówGórnik Łęczyca2:6
11809 września 2003r.liga oldboyówgłównyWEKO ZgierzOrlik Sobień2:1
11707 września 2003r.łódzka liga juniorówasystentStart II ŁódźUKS SMS II Łódź3:0
11606 września 2003r.DeynagłównyVictoria ŁódźŁKS II Łódź2:2
11503 września 2003r.łódzka liga juniorówasystentŁodzianka ŁódźAndrespolia Wiśniowa Góra3:1
11401 września 2003r.GórskigłównyŁKS III ŁódźMetalowiec II Łódź7:0
11330 sierpnia 2003r.AasystentLKS RosanówJutrzenka Bychlew6:0
11227 sierpnia 2003r.Puchar PolskiasystentMalina PiątekPogoń Rogów2:5
11120 sierpnia 2003r.sparingasystentWłókniarz ZgierzUKS SMS Łódź2:3
11005 sierpnia 2003r.sparingasystentVictoria RąbieńOrlik Sobień8:0
10913 czerwca 2003r.GórskiasystentGórnik ŁęczycaVictoria Rąbień3:0
10808 czerwca 2003r.łódzka liga juniorówasystentŁKS ŁódźBzura Ozorków6:1
10701 czerwca 2003r.AasystentLKS KalonkaAndrespolia Wiśniowa Góra2:2
10631 maja 2003r.łódzka liga juniorówasystentGosso Stal GłownoMKP Zgierz6:0
10528 maja 2003r.DeynaasystentStart ŁódźWłókniarz Zgierz3:0
10425 maja 2003r.łódzka klasa juniorówasystentNer PoddębiceMKS 2000 Tuszyn10:1
10224 maja 2003r.woj. liga DeynygłównyWłókniarz PabianiceCHKS Łódź0:0
10324 maja 2003r.woj. liga KucharagłównyWłókniarz PabianiceCHKS Łódź2:1
10120 maja 2003r.liga oldboyówgłównyWEKO ZgierzUnia Skierniewice1:3
10019 maja 2003r.GórskigłównyOrzeł ParzęczewLKS Różyca3:0
9918 maja 2003r.łódzka liga juniorówasystentStart BrzezinyWłókniarz Łódź1:5
9817 maja 2003r.woj. liga MichałowiczagłównyWłókniarz ZgierzOlimpia Zduńska Wola7:1
9712 maja 2003r.GórskigłównyEnergetyk ŁódźGórnik Łęczyca0:2
9511 maja 2003r.łódzka liga juniorówasystentStart II ŁódźUKS SMS II Łódź0:5
9611 maja 2003r.BasystentOrzeł II ParzęczewOrzeł Wróblew8:0
9404 maja 2003r.łódzka liga juniorówasystentPolonia AndrzejówVictoria Łódź2:1
9328 kwietnia 2003r.GórskigłównyMetalowiec ŁódźOrzeł II Łódź0:0
9227 kwietnia 2003r.AasystentOrlik SobieńAndrespolia Wiśniowa Góra0:4
9112 kwietnia 2003r.MichałowiczgłównyBzura OzorkówOrzeł Łódź1:6
8907 kwietnia 2003r.GórskiasystentMKP I ZgierzOrzeł I Łódźnie odbył się
9007 kwietnia 2003r.GórskiasystentMKP II ZgierzOrzeł II Łódźnie odbył się
8706 kwietnia 2003r.MichałowiczasystentOrzeł ŁódźStart Brzeziny8:1
8806 kwietnia 2003r.łódzka liga juniorówasystentWłókniarz ŁódźRKS Łódź5:1
8605 kwietnia 2003r.DeynaasystentMKP ZgierzWłókniarz Zgierz1:0
8530 marca 2003r.AasystentBzura MłogoszynSokół Lutomiersk2:4
8429 marca 2003r.KucharasystentElta ŁódźMetalowiec Łódź2:0
8310 listopada 2002r.łódzka liga juniorówasystentUKS SMS II ŁódźCzarni Kutno7:0
8228 października 2002r.GórskigłównyStart III ŁódźOstrovia Ostrowy0:3
8127 października 2002r.KuchargłównyZawisza RzgówBzura Ozorków6:2
8026 października 2002r.łódzka liga juniorówasystentMKP ZgierzStal Głowno3:4
7821 października 2002r.GórskiasystentUKS SMS ŁódźWidzew Łódź3:1
7921 października 2002r.GórskiasystentUKS SMS II ŁódźWidzew II Łódź1:0
7720 października 2002r.łódzka liga juniorówasystentPTC II PabianiceRKS Łódź1:2
7619 października 2002r.V ligaasystentElta ŁódźSparta Dobrzelin2:4
7514 października 2002r.GórskiasystentWidzew II ŁódźMKP II Zgierz8:0
7413 października 2002r.BasystentSokół PopówLKS Dąbrówka2:1
7312 października 2002r.łódzka klasa juniorówasystentOrzeł ŁódźUKS SMS III Łódź1:0
7206 października 2002r.BasystentStart SzczawinBłękitni Dmosin4:2
7105 października 2002r.łódzka liga juniorówasystentŁodzianka ŁódźLKS Gałkówek3:0
6929 września 2002r.BasystentCzarni SmardzewSazan Pęczniew1:0
7029 września 2002r.BasystentZawisza II RzgówZjednoczeni II Stryków2:2
6828 września 2002r.BgłównyGKS II KsawerówKS Nowosolna1:3
6724 września 2002r.liga oldboyówgłownyWEKO ZgierzStart Brzeziny2:0
6622 września 2002r.AasystentIskra DobrońCHKS Łódź4:7
6421 września 2002r.łódzka liga juniorówasystentŁKS II ŁódźSokół Aleksandrów10:0
6521 września 2002r.woj. liga MichałowiczaasystentŁKS ŁódźPiotrcovia Piotrków Tryb.2:1
6317 września 2002r.liga oldboyówgłównyWEKO ZgierzWłókniarz PTC Pabianice5:0
6214 września 2002r.łódzka liga juniorówasystentSokół AleksandrówUKS SMS II Łódź0:3
6109 września 2002r.GórskigłównyWłókniarz ZgierzŁKS Łódź0:14
6007 września 2002r.AasystentRKS ŁódźOrzeł Piątkowisko5:3
5904 września 2002r.KucharasystentMKP ZgierzOrzeł Łódź0:13
5815 czerwca 2002r.DeynaasystentWłókniarz ZgierzStart Łódź7:0
5709 czerwca 2002r.AasystentLKS ByszewyPisia Zygry3:1
5602 czerwca 2002r.AasystentLKS ByszewyPisia Zygrynie odbył się
5525 maja 2002r.V ligaasystentSparta DobrzelinOrzeł Parzęczew4:6
5419 maja 2002r.AasystentCHKS ŁódźAndrespolia Wiśniowa Góra4:0
5318 maja 2002r.łódzka liga juniorówasystentRKS ŁódźAndrespolia Wiśniowa Góra4:2
5212 maja 2002r.BgłównyTygrys Solca WielkaKanarki Małachowice4:3
5011 maja 2002r.BgłównyOrzeł ŁódźBłękitni Dmosin5:0
5111 maja 2002r.KuchargłównyOrzeł ŁódźWłókniarz II Pabianice0:1
4905 maja 2002r.BgłównyKS Nowosolna ŁódźOrzeł Piątkowisko2:4
4828 kwietnia 2002r.V ligaasystentMalina PiątekNer Poddębice1:0
4721 kwietnia 2002r.AasystentIskra DobrońSokół Lutomiersk2:6
4515 kwietnia 2002r.GórskiasystentVictoria ŁódźWłókniarz Konstantynów1:5
4615 kwietnia 2002r.GórskiasystentVictoria ŁódźCHKS III Łódź1:2
4413 kwietnia 2002r.A piotrkowskaasystentWłókniarz ZelówZjednoczeni Bełchatów2:0
4307 kwietnia 2002r.BasystentStart SzczawinStruga Dobieszków6:4
4106 kwietnia 2002r.woj. liga juniorów st.asystentUKS SMS ŁódźPTC Pabianice1:0
4206 kwietnia 2002r.woj. liga juniorów mł.asystentUKS SMS ŁódźMULKS Łask4:0
4024 marca 2002r.AasystentAndrespolia Wiśniowa GóraVictoria Rąbień6:1
3916 marca 2002r.łódzka liga juniorówasystentWłókniarz ŁódźŁodzianka Łódź3:1
3811 listopada 2001r.AasystentPisia ZygryLKS Byszewy2:0
3704 listopada 2001r.V ligaasystentHAS WartkowiceStart II Łódź1:2
3621 października 2001r.BgłównySparta LeśmierzLZS Cedrowice Wieś3:5
3517 października 2001r.MichałowiczgłównyRKS ŁódźOrzeł Łódź2:3
3414 października 2001r.BgłównyKanarki MałachowiceTygrys Solca Wielka5:0
3313 października 2001r.KucharasystentMKP ZgierzVictoria Łódź2:2
3207 października 2001r.BasystentBłękitni DmosinLKS Dąbrówka1:0
3106 października 2001r.BasystentMiazga BrójceŁKS Łódź3:1
3030 września 2001r.BgłównyLKS DąbrówkaCzarni Smardzew2:2
2924 września 2001r.GórskigłównyZjednoczeni StrykówLZS Kwiatkowice9:0
2723 września 2001r.woj. liga MichałowiczagłównyCHKS ŁódźGKS Bełchatów3:1
2823 września 2001r.woj. liga KucharagłównyCHKS ŁódźGKS Bełchatów0:4
2617 września 2001r.GórskiasystentBzura OzorkówEnergetyk Łódźnie odbył się
2516 września 2001r.łódzka kl. juniorówasystentWłókniarz II PabianiceStart Brzezinynie odbył się
2315 września 2001r.woj. liga KucharaasystentŁKS ŁódźPiotrcovia Ptak7:0
2415 września 2001r.woj. liga MichałowiczaasystentŁKS ŁódźPiotrcovia Ptak3:2
2109 września 2001r.BgłównyOrzeł WróblewLZS Rosanów Wieś3:0
2209 września 2001r.BasystentSokół SkromnicaBłękitni Ciosny6:3
2002 września 2001r.BgłównyMilkpol BełdówŁKS Łódźnie odbył się
1918 sierpnia 2001r.AasystentLKS KalonkaElta Łódź1:3
1809 czerwca 2001r.MichałowiczgłównyCHKS ŁódźKKS Koluszki2:3
1727 maja 2001r.DeynagłównyNer PoddębiceOrzeł Parzęczew2:5
1626 maja 2001r.DeynagłównyWłókniarz KonstantynówMKS Kutno2:4
1506 maja 2001r.DeynagłównyBzura OzorkówMKS Kutno2:2
1429 kwietnia 2001r.KuchargłównyZawisza RzgówCHKS Łódź3:1
1321 kwietnia 2001r.KuchargłównyBzura OzorkówŁodzianka Łódźnie odbył się
1207 kwietnia 2001r.MichałowiczgłównyStal GłownoUKS Vena Łódź0:3
1104 listopada 2000r.DeynagłównyMKP ZgierzOrzeł Łódź3:0
1028 października 2000r.MichałowiczgłównyWidzew ŁódźOrzeł Łódź2:0
921 października 2000r.KuchargłównyLZS DłutówPTC Pabianice0:0
816 października 2000r.GórskigłównyOrzeł II ŁódźWidzew II Łódź1:0
707 października 2000r.GórskigłównyZjednoczeni StrykówBaszta Uniejów2:0
602 października 2000r.GórskigłównyCHKS III ŁódźOrzeł Łódź1:3
530 września 2000r.MichałowiczgłównyUKS Vena ŁódźLKS Różyca Różyca3:6
416 września 2000r.GórskiasystentBzura OzorkówMKS Baszta Uniejów0:5
306 czerwca 2000r.trampkarzegłównyCHKS II ŁódźStart II Łódź0:1
229 maja 2000r.trampkarzegłównyŁKS ŁódźRKS Łódź4:0
123 maja 2000r.MichałowiczgłównyWłókniarz ŁódźLUKS Wiśniowa Góra0:3

Copyright ©2009 mgr inż. Rafał Siech, Designed by Alpha Studio